Здоров'я

Фахівці назвали п’ять головних причин замінити цукор на мед

В цукрі майже немає корисних поживних речовин, а його надмірне вживання здатне викликати порушення в організмі. Фахівці назвали п’ять головних причин замінити цей популярний продукт на бджолиний мед.

Цукор давно вважають «солодкою отрутою», адже регулярне його споживання небезпечне для здоров’я людини, оскільки викликає хвороби серцево-судинної системи, пошкоджує печінку і навіть провокує розвиток раку. На відміну від білого піску, мед має антибактеріальні, противірусні, антиоксидантні та інші властивості.

Калорійність меду перевершує калорійність цукру, але перший набагато солодший. Якщо вживати бджолиний продукт протягом дня організм буде отримувати в два рази менше калорій.

Глікемічний індекс, який вказує на те, як їжа впливає на рівень цукру в організмі, меду дорівнює 49 одиниць, на відміну від «білої смерті», чий показник – 70 одиниць.

Мед багатий вмістом глюкози і фруктози, але ризику перевантажити підшлункову залозу під час його споживання немає, оскільки для засвоєння цих речовин організму не потрібно використовувати інсулін, а для їх перероблювання не вимагається велика кількість енергії.

Ще одна істотна перевага бджолиного меду – стимулювання обмінних процесів. Дієтологи часто радять заміняти цукор цим продуктом при схудненні.

Крім цього, мед – відмінний засіб для підвищення імунітету. Він здатний зміцнити організм, благотворно впливаючи на нервову систему, стан шлунково-кишкового тракту, серцево-судинну систему та інші внутрішні органи. Багатий вітамінами і мінералами мед фахівці рекомендують вживати під час лікування застуди.

Безсумнівним плюсом меду і вважається його здатність уповільнювати процеси старіння в клітинах шкіри. Завдяки антиоксидантам він розгладжує, зволожує, покращує колір шкіри, – вважають медики.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button