Здоров'я

Радонові ванни при хворобах суглобів

Захворювання суглобів, такі, як артрити, поліартрити, остеохондроз, грижа хребта та інші, не є ізольованим місцевим процесом в організмі. Як і безліч інших важких хвороб, вони виникають на тлі комплексних порушень.
До проблем в роботі опорно-рухового апарату наводять:

  • зміни в вегетативній нервовій системі;
  • порушення периферичного кровообігу;
  • порушення обміну речовин.

Лікування радоновими ваннами при хворобах суглобів направлено як на полегшення місцевого больового синдрому, так і на поліпшення загального стану організму і стимулювання його регенеративних функцій.

Радонові ванни при хворобах суглобів

Ефективність лікування радоном при захворюваннях суглобів

При прийомі ванни радон проникає крізь шкіру і накопичується в м’язових тканинах, де за його допомогою підвищується активність всіх біохімічних процесів. Також однією з властивостей радону є стимулювання росту клітин кістки, що обумовлює його застосування при хворобах суглобів травматичного походження. При ревматоїдному артриті хороший результат дає застосування радонових ванн у поєднанні з іншими методами відновлювальної терапії – теплогрязолікування, масажем, магнітотерапією.

При такому захворюванні, як подагра, рекомендований прийом штучно приготованої радонової води всередину. Це сприяє поліпшенню обміну сечової кислоти за рахунок нормалізації функції печінки. Хворим з грижею хребта курс радонових ванн призначають індивідуально, залежно від симптомів і загального стану організму. Радонові ванни дають хороший ефект у поєднанні з підводним витягуванням хребетного стовпа. Крім протизапальної та знеболюючої дії, радон надає ще ряд позитивних впливів на роботу ткане-м’язового апарату:

  • стимулює роботу залоз внутрішньої секреції;
  • активізує кальцієвий обмін;
  • сприяє відновленню хрящової тканини;
  • підвищує нервово-м’язову провідність.

Лікування суглобів в санаторії «Березовий гай»

Розташований у Вінницькій області є однією з здравниць, що спеціалізується на захворюваннях опорно-рухового апарату. Остеохондроз, сколіоз, ревматоїдний артрит та інші хвороби суглобів у нас успішно лікують комплексною терапією ось уже кілька десятків років. Радонові  компілюються з іншими сучасними методами фізіотерапії – ударно-хвильової терапії, електролікування, газовими ін’єкціями та іншими.

Ми пропонуємо нашим гостям комфортне проживання в будь-який час року, 5-ти разове харчування, яке входить у вартість путівки, і різноманітне дозвілля. Під час перебування в санаторії вам будуть запропоновані екскурсійні тури, велосипедні маршрути по лісовій місцевості та кінні прогулянки, риболовля на березі екологічно чистого озера. У «Березовому гаї» ви не тільки поправите своє здоров’я, але і проведете незабутні дні відпустки або канікул.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button