Інтернет

Чат-бот Microsoft простежить за користувачем і підкаже, що робити далі

Microsoft: Оновлену версію чат-бота Copilot оснастять "фотографічною" пам'яттю - він запам'ятовуватиме все, що бачив і робив користувач, і допоможе знайти потрібне.

На спеціальній конференції в понеділок Microsoft оголосила про запуск нової категорії персональних комп’ютерів, що працюють під управлінням Windows – Copilot+ ПК. Пристрої, оснащені потужними чіпами Qualcomm, призначені для максимального використання можливостей штучного інтелекту (ШІ). До запуску нових комп’ютерів компанія також оновлює свого віртуального помічника Copilot.

Компактний ПК Copilot+.

Усі основні партнери Microsoft з виробництва ноутбуків пропонуватимуть ПК Copilot Plus, заявив генеральний директор компанії Сатья Наделла. Серед них – Dell, Lenovo, Samsung, HP, Acer і Asus. Microsoft також уже в червні цього року почне поставляти власні пристрої лінійки Surface, оснащені чіпами Qualcomm. Пізніше з’являться моделі з процесорами Intel і AMD.

Щоб продавати ноутбуки під брендом Copilot+ ПК, партнерські продукти повинні будуть відповідати певним вимогам. Їм знадобиться щонайменше твердотільний накопичувач ємністю 256 ГБ, вбудований нейронний процесор і 16 ГБ оперативної пам’яті – удвічі більше, ніж у MacBook Air;

Використання ШІ стане можливими завдяки нейронному процесору, що входить до комплекту ноутбуків. Для роботи пристроїв компанія оновлює свій чат-бот Copilot. Одна з ключових новинок – функція Recall (“Згадати”). Вона дасть змогу ШІ-помічнику “стежити” за користувачем, “отримувати віртуальний доступ до того, що ви бачили або робили на своєму комп’ютері, ніби у вас є фотографічна пам’ять”. Microsoft обіцяє захистити конфіденційність користувачів, надавши їм можливість відфільтровувати те, що вони не хочуть відстежувати.

Основне завдання функції – можливість орієнтуватися у величезній кількості документів, сайтів, фото та відео, з якими працюють користувачі. Програма аналізує принципи роботи користувача і створює унікальний семантичний індекс, який навчається і відповідає стилю думки та роботи користувача.

Пошук потрібної інформації за допомогою Recall

У Recall можна буде прокручувати час, щоб знайти потрібний контент на часовій шкалі в будь-якому застосунку, веб-сайті або документі. Крім того, знаючи звички користувача, ПК підкаже, що потрібно зробити далі, пропонуючи варіанти на основі контенту, що переглядається.

У Microsoft також повідомили, що Copilot найближчим часом отримає підтримку швидкої моделі OpenAI GPT-4o, яку представили минулого тижня. Усі функції ШІ для роботи з відео, зображеннями і голосом будуть доступні в нових ПК.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button