Гумор

Миша щоночі робить прибирання в сараї фермера (відео)

72-річний британець Стівен Маккірс почав сумніватися в своєму психічному здоров’ї, коли помітив, що речі в його сараї вранці лежать не там, де він їх залишає ввечері. Хтось щоночі збирав металеві деталі, розкидані по робочому столу, і акуратно складав в пластиковий контейнер, де пенсіонер зазвичай зберігав арахіс для птахів.

Щоб переконатися в реальності того, що відбувається, Стівен став спеціально спустошувати контейнер і розкладати деталі по різних частинах столу. Вранці він знову знаходив їх складеними в коробці.

Рідні Стівена почали говорити про привида, але сам він будучи людиною скептичною вирішив з’ясувати правду, встановивши в сараї приховану камеру. Яке ж було його здивування, коли він переглянув нічну зйомку і виявив, що прибиранням в його сараї займається миша.

Маленька помічниця протягом двох з половиною годин носила в зубах металеві деталі – деякі з них в два рази важче себе – і складала в контейнер. Найважчі предмети – пластикову насадку від поливного шланга і ланцюг від свердлильної машини – нести тварині було явно непросто. Але гризун не здавався.

За словами Стівена, правда його по-справжньому шокувала – він очікував побачити кого завгодно, тільки не мишу.

«Я бачив, як миші носять різні предмети, споруджуючи гніздо, але тільки не речі, зроблені з металу. Це дивно », – міркує пенсіонер.

Цікаво, що мишеня продовжує щоночі наводити прибирання в сараї, хоча з моменту першої зйомки пройшло вже понад місяць.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button