Здоров'я

Чи потрібно випивати по 2 літра води в день?

Багато любителів здорового способу життя обов’язково стежать за кількістю рідини, яку вони випивають за день. Крім того, у багатьох публікаціях про здоровий спосіб життя говориться, що в день потрібно випивати не менше 2,5 літрів води в день.

foto_cikavosti_09.10.2014-09_resized

Швидш за все, ймовірно, що це взагалі міф. Спочатку згадка про те, що людина повинна випивати по 2,5 літра води в день, з’явилося в одному зі звітів комісії по здоровому харчуванню в США, ще в 40-х роках минулого століття. Правда, там говорилося, що середня доза споживання води в день, з розрахунку на звичайну дорослу0 людину становить 2,5 літра води в день, і велику частину (зверніть увагу) цієї води людина отримує з продуктів харчування. Це супи, чаї тощо.

Чиайте також: Warka Water — вода з нічого + відео

Звичайно, якщо ви живете на бутербродах, бажано випивати побільше води. Але якщо ви нормально харчуєтеся, п’єте чай, любите соки – не варто гнатися за цими 6-8 чашками води в день.

Більш того, не так давно в Нідерландах проводилося дослідження, в ході якого з’ясувалося, що люди, які п’ють багато води, і п’ють мало води, живуть приблизно однаково, хворіють і вмирають від схожих проблем і хвороб. Це дослідження проводилося ще наприкінці 20-го століття, але результати його актуальні будуть ще довго. Адже в дослідженні приймало участь 120 тисяч осіб, яких обстежували більше 10 років.

Загалом, твердження про те, що потрібно випивати 2,5 літра води в день – швидше за все, це міф. Супи, чаї, соки, каші – все це дає більшу частину води, решта – те, що ми п’ємо. Не женіться за кількістю чашок, просто пийте тоді, коли хочеться.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Один коментар

  1. Это не совсем правильно. Недостаток воды приведёт к загущению крови, она не сможет поступать в тонкие капиляры. Ещё с водой из организма выводятся отходы и токсины.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button