Здоров'я

Які харчові добавки допоможуть в боротьбі з віком

Безліч способів уповільнення процесу старіння або просто візуального обману існує на даний момент. Обов’язково вдаватися до уколів або пластичної хірургії? Ці методи несуть великий ризик, не кожен зважиться на такий крок, особливо, якщо добре подумає і розставить пріоритети — здоров’я, або тимчасове омолодження. Однак варто знати, що існують і альтернативні способи. Приміром, деякі харчові добавки, які використовуються при прагненні до молодості, так і для здоров’я в принципі. Таким чином, ними можна доповнити безпечний косметичний догляд, і, крім кремів, що містять активні речовини, звернутися до ряду добавок.

Омега-3 вже давно відома як добавка, корисна в будь-якому випадку. Крім профілактики тромбозів (внаслідок розрідження крові) і виведення зайвого жиру з організму шляхом того, що поліненасичені жирні кислоти абсорбують його, також відбувається зниження тиску та уповільнення процесу руйнування колагену, який відповідає за пружність шкіри, здоров’я нігтів, волосся.

Якщо людина вживає достатню кількість риби (приблизно чотири рази на тиждень), омега-3 можна взагалі не приймати додатково. Однак не кожен включає в свій раціон регулярно потрібну кількість риби, тому можна просто постійно приймати добавку. Варто знати, що в одній капсулі сума головних кислот омега-3 повинна бути не менше п’ятисот міліграмів.

Коензим Q10, або убіхінон, — також потрібна речовина. Ця речовина подібна вітаміну, він синтезується в печінці і бере участь у антиоксидантних і адаптогенних процесах, тобто здійснює боротьбу з запаленнями, а також несе відповідальність за вироблення енергії. Так влаштовано, що після тридцяти років в організмі людини рівень коензиму Q10 починає знижуватися. Це тягне безліч проблем, які стосуються здоров’я серця, нервів, стану імунітету, перманентної втоми і апатії.

Крім вживання добавки немає іншого способу підвищити вміст коензиму Q10 в організмі. Приймати добавку слід за сніданком, проте без вживання жирів добавка не засвоїться, варто пам’ятати про це. Дозування — від ста до шестисот міліграм. Перед вживанням добавки варто узгодити дозування з кардіологом.

Куркума відома своїми дивними властивостями, які є помічниками у багатьох ситуаціях. Куркумін — екстракт з листя і коріння куркуми — містить необхідний білок Nrf2. Він відомий тим, що забезпечує знешкодження і виведення з клітин чужорідних сполук. Більш того, замінює пошкоджені молекули новими, а значить, здатний оновлювати організм на клітинному рівні. Також відбувається активний синтез колагену, зниження тяги до солодкого, прискорення розщеплення жирів і підвищення імунітету.

Куркумін варто приймати курсом два рази в рік. Один курс триває місяць. Для того щоб почати курс, краще вибирати час перед сезоном застуд. Куркумін найбільш доступний як теракурмін. Для того, щоб визначити дозування, обов’язково зверніться до лікаря. Не варто займатися самолікуванням.

Карнозин — це дипептид, що виробляється в серці, кристаликах очей, мозку, м’язах і шкірі. Карнозин здійснює роботу антиоксиданту, а значить, здійснює захист від окислення білків. З віком в будь-якому випадку відбувається зниження рівня карнозину, проте відомо, що дипептид, який надходить в організм додатково, працює так само, як і присутній в організмі спочатку.

Приймати карнозин потрібно курсом. Дозування від п’ятисот до тисячі міліграмів. Приймається раз на день. Проте обов’язково варто порадитися з лікарем перед тим, як приймати добавку.

Кнопка «Наверх»