Різні цікавинки

Чи шкідливий пінопласт як утеплювач

foto_cikavosti_23.06.2014-02При утепленні будинку забудовник вибирає теплоізоляційний матеріал. І при пошуку інформації на цю тему він стикається з досить сумнівними відгуками і характеристиками. Візьмемо, наприклад, пінопласт.

Цей матеріал дуже популярний в будівництві, він практично скрізь, куди б ви не подивилися, перебуваючи в приміщенні, вгору, вниз або вбік, скрізь, до складу якої-небудь конструкції входить пінопласт. Багатьох лякає той факт, що цей матеріал виділяє токсини, тоді вони пробують використовувати його зовні приміщення, при утепленні стін. Але й тут виявляється, що стіни будинку прекрасно пропускають всі токсини, що виділяються пінопластом через всю свою товщину. Це ж стосується і бетонної підлоги і повітря. Також розклад пінопласту приблизно за 20 років досягає 10-15%. При цьому виділення стиролу становить приблизно 65% від матеріалу, що розклався. Крім стиролу виділяються й інші речовини: оксид і діоксид вуглецю, аміак, бензол, фенол.

Та це не вся правда. Виявляється, що вміст стиролу у виробі, становить 0.07% -0.2%, що звичайно здатне відбитися на здоров’ї людини. Однак провідні виробники пінопласту зуміли знизити вміст цього токсину до 0.01-0.05%, а це вже абсолютно нешкідливо. Тому краще варто звернути увагу на те, де можна http://www.pkgmitom.ru/ високої якості. Адже високоякісний пінопласт має ряд переваг: він ідеально сумісний з твердими будівельними матеріалами типу вапна, бітуму, бетону та гіпсу; володіє біологічною стійкістю, також містить добавки, що перешкоджають горінню. Ще пінопласт дуже люблять гризуни, при цьому залишаються живі і здорові. А може хтось просто намагається перешкодити виробникам неймовірно популярного в будівництві матеріалу?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button