Різне

Чим відрізняється ультрабук від ноутбука

Ультрабук являє собою ультрапортативний і стильний ноутбук. Перший ультрабук був створений компанією Apple і мав назву MacBook Air. Зараз багато відомих компаній представляють безліч моделей ультрабуків, але сама назва «ультрабук» запропонувала компанія Intel в 2011 році. Ультрабук і ноутбук – мобільні комп’ютерні пристрої, що виконують однакові функції, що мають одні й ті ж варіанти використання. Однак є ряд принципових відмінностей.

05-12-14-foto-poradnica600x409-2

Товщина ультрабука не перевищує 2 см, в середньому 1-1,5 см. Будь-який ноутбук товстіший мінімум в два рази.

Вага ультрабука – до 1,4 кг. Досягається це за допомогою використання більш легких і якісних матеріалів. У ноутбуці ж упор в першу чергу робиться на собівартість, а вже після на вагу.

В ультрабуці використовуються такі процесори і відеокарти, основною перевагою яких є низьке енергоспоживання і тепловиділення. Все це дозволяє істотно збільшити час роботи пристрою. Батарея ультрабука – незнімна, на відміну від ноутбука.

В ультрабуці відсутній DVD-привід (як і в деяких нетбуках) і диск HDD. Через зменшення розмірів пристрою іноді з’являється необхідність використання зовнішнього DVD-приводу, який підключається через USB-порт. Замість звичайного диска HDD використовується більш швидкий, який менше гріється і споживає менше енергії диск SSD.

Використання найбільш прогресивних технологій і дорогих якісних матеріалів не могло не позначитися на ціні: ультрабуки мінімум удвічі дорожче ноутбуків з такою ж продуктивністю. Також обслуговування та ремонт ноутбуков в Киеве обійдеться Вам дешевше, аніж ультрабуків.

05-12-14-foto-poradnica600x375-1

Отже, в першу чергу ультрабуки – іміджеві пристрої, покупці яких переважно цінують компактність, надійність і дизайн, а вже після цього звертають увагу на ціну. Якщо питання ціни не важливе – можна сміливо йти в магазин за ультрабуком. Якщо ж співвідношення ціни до продуктивності відіграє важливу роль, то вибір необхідно зупинити на ноутбуці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button