Різні цікавинки

Як вибрати вхідні двері?

Вхідні двері – це не тільки перше, що ми бачимо, заходячи в квартиру, а й основний захист житла. Від того, наскільки вона буде міцною і надійною, залежить безпека майна та самих господарів. Раніше двері в квартири багатоповерхових будинків робили з фанери або легкої деревини, відкривалися вони всередину, щоб у разі пожежі можна було швидко зламати. Але зараз подібною легковажністю можуть скористатися злодії.

foto_cikavosti_23.06.2014-01_resized

Щоб уникнути неприємностей, краще придбати для цієї мети якісну металеву конструкцію зі спеціальним механізмом захисту від злому. Металеві двері від http://doors4spb.ru/ – це два сталевих листа, скріплених між собою профільними трубами з утворенням всередині пустот, які заповнюються теплоізоляційним матеріалом. Їх перевагами є стійкість до механічних пошкоджень, довговічність, негорючість. Дверна коробка монтується на металеві штирі, які вбудовуються глибоко в стіну, тому вибити її або зняти з навісів не вийде. Дістатися до замку через лист міцної сталі теж непросто. Все це робить бронедвері ідеальним рішенням для кожного будинку.

Металеві двері в квартиру

Установка металевих дверей у квартирі – один з кращих способів захиститися від злочинних посягань на вашу територію. На відміну від дерев’яної, зламати або пошкодити бронедвері майже неможливо. За наявності декількох вбудованих надійних замків, проникнути в житло без ключів буде дуже важким завданням. Металеві двері в квартиру – вигідне вкладення грошей у власну безпеку.

Основа конструкції складається зазвичай з високоміцної сталі з антикорозійним покриттям, а зовнішній декоративно-захисний шар можна вибрати на свій смак. На ринку представлені вхідні металеві квартирні двері з різним оформленням. Це може бути якісна фарбування, оздоблення шкірвінілом, вагонкою, антивандальною термоплівкою, накладка плит МДФ і інші види декору.

Якщо ви шукаєте поради, як вибрати вхідні металеві двері в квартиру, то тут все досить просто – звертайтеся у фірму з бездоганною репутацією, великим досвідом роботи на ринку, вимагайте надання гарантійних документів, а при виборі моделі орієнтуйтеся на відповідну вартість, розміри і дизайн.

Вхідні металеві квартирні двері, як правило, не виходять на вулицю і знаходяться у відносно сухому прохолодному місці, тому обмежень на матеріали і фурнітуру немає. Бронедвері можуть відрізнятися по конструкції – деякі складаються з одного полотна, інші мають заглушки по сторонах і зверху. Вирішити, які металеву двері поставити в квартиру, вам допоможе фахівець в магазині. Ціни на квартирні металеві двері можуть помітно відрізнятися залежно від фірми-виробника та якості виробів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button