Інтернет

Чи є життя після селфі?

Це роблять всі! Повальне захоплення «СЕЛФІ» полонило світ. Однак відобразити себе в туалеті або кабінці ліфта вже не модно. Щоб привернути до себе увагу, користувачі готові робити запаморочливі фотографії, часом ризикуючи власним життям.

05-06-15-foto-600x400-1 (2)

Наступну «дарвінівську» премію напевно отримає черговий любитель робити небезпечні «селфікі». Наприклад, на великій висоті або зі зброєю в руках.

Так одна молода особа вирішила, що немає нічого кращого, ніж позувати з пістолетом біля скроні. В результаті талант дівчини в «Інстаграме» не обговорювався, зате у відділенні реанімації наробив багато шуму.

Інша любителька класичної літератури вважає себе Анною Кареніною і мало не потрапила під поїзд. У гонитві за славою, «лайками» і космічним охопленням вона ледь не втратила обидві ноги.

Але найбільш парадоксальний випадок стався з 19-річним американцем. Зробивши більше 200 невдалих спроб зробити гарний знімок, він вирішив покінчити життя самогубством! На щастя, медики бідолаху врятували, залишивши йому шанс все-таки добитися ідеального знімка.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button