Інтернет

4 причини використовувати Apple Maps замість Google Maps

Навігаційний сервіс Apple має досить суперечливу репутацією, але за роки розвитку йому вдалося обзавестися рядом переваг над конкурентами.

Конфіденційність

Apple, на відміну від Google, піклується про персональні данні користувачів і не збирає їх для вдосконалення своїх продуктів і продажу рекламістам. Про це сказано в офіційній документації корпорації:

«Для використання карт Apple не потрібен обліковий запис. Всі персоналізовані функції використовують тільки дані, що знаходяться на пристрої. Всі дані, які потрапляють на сервера компанії, зв’язуються з випадковим ідентифікатором. Це означає, що вони ніяк не пов’язані з вашим Apple ID. Інтеграція зі сторонніми сервісами здійснюється в закритому програмному просторі. Це означає, що сторонні додатки не зможуть отримати доступ до даних Apple Maps без дозволу користувача».

Інтеграція з Siri

Через закритість системи Apple, їх фірмові карти – єдиний навігаційний сервіс, яким можна керувати за допомогою голосового асистента Siri. Можливість попросити знайти найближчу заправку або ресторан, навіть не запускаючи програми, багатьом здасться досить важливою, щоб віддати перевагу Apple Maps.

Додаток для Apple Watch

Фірмові карти Apple, на відміну від сторонніх сервісів, мають повноцінний додаток для годинника з такою ж картою, як і на смартфоні. Інші компанії пропонують лише базові функції навігації. Продукт Apple в цьому плані виглядає набагато виграшніше.

 

Інтеграція зі сторонніми сервісами

Ще одна важлива особливість картографічного сервісу Apple. Google, створюючи свої карти, покладається виключно на власні сили, тому всі відгуки про місця, як і інша корисна інформація прив’язані до облікового запису. Apple же укладає партнерства з іншими спеціалізованими компаніями (наприклад, 2ГІС) і показує, зібрані ними дані в своєму навігаційному сервісі. Часто інформація від сторонніх фірм виявляється куди кориснішою, ніж та, яку демонструє Google.

Натхнення: www.macdigger.ru

Кнопка «Наверх»