Інтернет

Психологи: Twitter допомагає медикам ставити діагнози

За словами провідних медичних працівників, соціальна мережа під назвою Twitter, дозволяє визначати людей, що мають психологічні розлади.

aeb9ef24a4f2cddbf9d8f7d4a5712e65

Як повідомляють наукові фахівці, їм вдалося проаналізувати більше восьми мільярдів повідомлень від інтернет-користувачів. Підсумки експерименту показали, що завдяки подібним смисловим сповіщенням, вчені можуть виявити частину населення, яка страждає порушеннями в роботі нервової системи.

Читайте також: 

Наголошується, що при вивченні поведінкових характеристик добровольців, дослідники враховували не тільки певні слова, але і граматичні конструкції, вирази та прямі згадки користувачів про захворювання. Фахівці впевнені, що Twitter дозволить лікарям виявити такі недуги, як посттравматичний стресовий розлад, депресія і біполярний розлад.

Слід зауважити, що всі перераховані хвороби потребують негайного лікування, оскільки не здоровий стан людини може з часом перейти в хронічну форму. При цьому, психологи стверджують, що сервіс для публічного обміну повідомленнями може суттєво поліпшити ситуацію. За словами експертів, деякі люди воліють ділитися своїми діагнозами з іншими читачами, і саме це допоможе вченим контролювати рівень захворюваності психологічними недугами в різних країнах світу.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button