Поради

Чим корисна кокосова олія?

Кокосову олію чудово можна застосовувати в домашніх умовах. Наприклад, для процедур із догляду за тілом або під час приготування різних страв. В обох випадках вона позитивно впливає на здоров’я. Через те, що багато корисних елементів містить кокосова олія, купити її варто для різних потреб.

Який склад має олія холодного віджиму?

  • 94% насичених жирних кислот, включаючи близько 62% жирних кислот середнього ланцюга МСТ (лауринова, миристинова, каприлова, капринова, капронова) та вищих жирних кислот (пальмітинова, стеаринова кислота);

  • ненасичені жирні кислоти, включаючи олеїнову, лінолеву та ліноленову;

  • вітаміни: B (B1, B2, B3, B6, B9), C і E;

  • мінеральні речовини: цинк, фосфор, магній, калій, кальцій та залізо.

Основні переваги використання кокосової олії

Вона може запобігти зараженню.

Лауринова кислота, що міститься в олії, і речовини, що з’являються в організмі під час її перетравлення, усувають багато видів бактерій, вірусів і грибів, що викликають запалення в організмі.

Відбілює зуби й усуває неприємний запах із рота.

Ви помітите такі ефекти, якщо регулярно полоскати рот кокосовою олією. Щоб зробити все правильно, можна пошукати в інтернеті більше інформації про її використання для відбілювання та чищення зубів.

Знижує апетит.

У осіб, які вживали кокосову олію в їжу, також знизилося споживання калорій. Споживаючи її разом із іншими продуктами, ви будете відчувати менше голоду протягом дня.

Жирні кислоти в кокосовій олії знімають судоми.

Кокосова олія – відмінний інгредієнт у так званій кетогенній дієті. Вона передбачає обмаль вуглеводів і значну кількість жиру. Помічено, що дієта зменшує кількість епілептичних припадків, особливо у дітей.

Кокосова олія зменшує кількість “поганого” холестерину.

Насичені жири, що містяться в кокосовій олії, підвищують рівень “хорошого” холестерину та нейтралізують молекули “поганого”.

Знижує ризик серцевих захворювань.

Менше холестерину другого виду – це здоровіша серцево-судинна система, а отже, і здоровіше серце.

Кокосова олія захищає волосся.

Речовина чудово працює як косметичний засіб для догляду за волоссям – зміцнює його та покращує зовнішній вигляд.

Зволожує та регенерує шкіру.

Хороша ідея – використовувати кокосову олію як шкірний косметичний засіб. Вона захищає організм від ультрафіолетових променів і підходить для догляду за шкірою.

Кокосова олія допомагає запобігти виникненню розтяжок під час вагітності.

Змащуйте шкіру живота й стегон, щоб запобігти фіксації непривабливих змін.

Покращує роботу мозку у людей із хворобою Альцгеймера.

Жирні кислоти, що містяться в кокосовій олії, ефективно покращують роботу мозку, полегшуючи симптоми деменції.

Як вибирати найкращу кокосову олію?

Найважливіше: кокосова олія завжди повинна бути свіжою. В сучасних інтернет-магазинах еко-продукції ви можете свіжу речовину, спеціально пресовану на замовлення. Кокосову олію потрібно тримати в прохолоді (до 40 градусів). Вона повинна бути нерафінованою, нефільтрованою та сирою.

Також речовина не повинна бути модифікована жодними добавками та ароматами. Таку олію не слід піддавати впливу сонячних променів. Нерафінована й виготовлена з найкращої сировини – таким має бути ваш вибір. Шукайте виробників, які завжди вибирають інгредієнти відмінної якості. Бажаємо вдалого вибору!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button