Поради

Яку ялинку краще вибрати?

Перед Новим роком досить часто випливає питання стосовно вибору новорічної красуні. Вона може бути штучною чи натуральною. Яку саме ви оберете – не має значення, важливо, щоб ялинка вам подобалась. Багато українців прямо таки не знають, яку ж саме ялинку обрати, щоб і не витратити багато грошей і новорічну атмосферу створити у будинку.

Багатьом подобається жива ялинка, оскільки вона гарно пахне і у будинку прямо таки відчувається свято. Проте тих, хто установлює в домі штучні ялинки, також немало. Такі моделі гарні, до того ж кожного року немає необхідності купувати нову ялинку, можна використовувати ту, яку купили одного разу. Доволі багато людей хочуть купити штучні ялинки, котрі можна використовувати багаторазово.

купити штучну ялинку

Переваги і недоліки живої ялинки

Першою незмінною перевагою живої ялинки вважається її хвойний аромат. Цей запах дарує не тільки відчуття свята, а й дуже корисний для здоров’я. Він дезінфікує повітря і запобігає виникненню бактерій і вірусів в організмі. Хвойні голки стають у пригоді після свята: їх можна використовувати для приготування масок і різноманітних мазей. Є у такого виду ялинки і недоліки:

  • рубка живого дерева, котре росло десятиліттями;
  • недовгий період служби: всього декілька тижнів, після чого дерево жовтіє і осипається;
  • алергічні реакції у тих, хто має схильність до старту алергії;
  • діє в якості збуджуючого препарату, після якого досить важно заснути, особливо маленькій дитині.

При виборі ялинки всі ці показники особливо важливо враховувати, оскільки з такою ялинкою доведеться відмічати Новий рік.

Переваги і недоліки штучної ялинки

Прибічники правильного святкування Нового року не дуже хочуть купувати штучну ялинку, тому що «це зовсім не те». У цілому така модель позбавлена всіх мінусів своєї «натуральної» сестри. Головна перевага штучного дерева – відсутність голок на підлозі. Ялинка не буде осипатися, тому ялинку можна використовувати багаторазово.

Обираючи штучну ялинку, ви бережете навколишню природу. Це дуже важливо, адже 1 дерево росте протягом 10-15 років і вирощувати нові ялинки просто не встигають. Сучасні ялинки виготовляють таким чином, що вони є хімічно безпечними і стійкими до високої температури. Однак все це можна сказати лише про високоякісні моделі, котрі виготовлені за останніми потребами якості. Важливо обирати моделі, котрі відрізняються високої якістю і виготовлені з хороших матеріалів, котрі не викличуть алергічну реакцію. Окрім того, штучні ялинки доволі привабливі, набагато кращі живих, котрі пропонують на ринках.

Якщо говорити про недоліки, то вони також є в таких моделях. ПВХ – доволі широко відомий матеріал, з котрого виготовлюють штучні ялинки. Проте, він являється найбільш небезпечний. Якщо вірити завіренням учених, то пари ПВХ, котрі виділяються при нагріванні матеріалу являються дуже отруйними, аналогічними до бойового газу – фосгену.

Так яку ялинку обрати?

Перш за все звертайте увагу на те, чого б ви хотіли. Якщо хочете відчувати той самий хвойний аромат – купуйте живу красуню, а якщо хочете ідеальну зовні ялинку – беріть штучну. Її набагато легше прикрашати, до того ж, вона безпечна для дітей, не загорається після прикрашення гірляндами.

Живі ялинки також мають свої недоліки, проте, як показує статистика, більшість користувачів все ж таки обирають саме живе дерево, котре дійсно приваблює зовнішнім виглядом і створює в домі справжнє свято. Не має значення, яку ялинку ви оберете, важливий сам процес її прикрашання, створення гарного образу, приготування новорічного столу, а також новорічний настрій, без якого свято буде не те.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button