Земля

Чоловік отримав заборону на відвідування Єллоустоун після того, як посмажив курочку

Єллоустонський національний парк - об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО і вкрай небезпечне місце з гарячими геотермальними джерелами і гейзерами. Однак це не зупинило чоловіка, який бажав посмажити курочку на одному з джерел

Чоловікові з Айдахо, США, заборонили відвідувати Єллоустонський національний парк після того, як він спробував посмажити курочку в гарячому джерелі.

UniversalImagesGroup / Getty Images

Випадок стався ще в серпні, коли співробітники парку повідомили про групу людей, помічених поруч з басейном гейзерів шошонів з кухонним обладнанням.

Працівник парку знайшов групу і виявив, що туристи не тільки відхилилися від основного маршруту, а й порушили головне правило парку: «заборона на поміщення будь-яких предметів в термальні об’єкти». У гарячому джерелі, поруч з ємностями для приготування їжі, було виявлено пакування з двома курочками всередині.

Чоловік, ім’я якого не розголошується, визнав себе винним в суді Маммот-Хот-Спрінгс 10 вересня і заплатив штраф в розмірі 1200 доларів. Він також отримав два роки випробувального терміну без нагляду, протягом яких йому буде заборонено відвідувати Єллоустонський національний парк.

Як повідомляє East Idaho News, два інших члени групи, з якими подорожував чоловік, також отримали догану від доглядачів парку. Статус їх справ неясний.

Єллоустонський парк наповнений знаками, що попереджають туристів і переконують залишатися на променаді і не виходити за межі пішохідних маршрутів. Незважаючи на це, там часто трапляються страшні інциденти. У 2016 році неназваний чоловік впав в гаряче джерело і загинув – його останки повністю розчинилися протягом 24 годин.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button