Ґаджети

Чому більшість іконок додатків про їжу та напої червоного кольору

Є багато способів розмістити іконки на екрані iPhone зручним чином. Кожен використовує свій. Досить популярним підходом є об’єднання іконок в групи за кольором. Застосовуючи цей спосіб, наш колега з Business Insider виявила, що серед іконок червоного кольору найбільше додатків, які так чи інакше пов’язані з їжею. Збіг?

Величезна кількість додатків ховалося під іконками синього кольору. Програми, пов’язані з подорожами, ховалися за іконками теплих тонів. А як вже було сказано вище, програми про їжу та напої ховаються за червоними іконками.

Це відповідає дослідженню MindSea. Ця дизайнерська компанія проаналізувала 300 додатків і їх іконок. З’ясувалося, що 24 відсотки іконок є синіми. Пояснюється це тим, що синій колір символізує довіру, надійність, чесність, лояльність і спокій. Але чому практично все, що пов’язано з їжею і напоями, ховається за червоною іконкою?

Можна помітити, що компанії, які займаються фастфудом, використовують червоний колір і у своїх логотипах. Причина проста. Багато досліджень свідчать про те, що червоний колір змушує нас відчувати голод. Крім того, червона іконка може викликати асоціації з приємними спогадами про відвідини тієї чи іншої закусочної з вашою сім’єю або друзями, нагадуючи кольори інтер’єру.

Доведеться змиритися з тим, що іконки на наших iPhone переважно сині і червоні.

Натхнення: appleinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button