Здоров'я

Регулярні прогулянки покращують роботу мозку

Регулярна ходьба помірної інтенсивності може зменшити вираженість когнітивних порушень, які пов’язані з поганим станом здоров’я кровоносних судин у мозку, показало дослідження вчених з Університету Британської Колумбії у Ванкувері.

В ході випробувань фахівці проаналізували 38 літніх людей з помірними когнітивними порушеннями. Одна група дотримувалася аеробну програму навчання, що складається з трьох часових прогулянок класів кожний тиждень протягом шести тижнів, в той час як інша група вела звичайний спосіб життя. Крім того, обидві групи отримували інформацію про судинні когнітивні порушення та поради щодо здорового харчування. На початку та в кінці дослідження учасники пройшли МРТ головного мозку та інші тести, що вимірюють нейронну активність та пізнавальні здібності.

Згідно з отриманими даними, люди з судинною деменцією, які займалися аеробними навантаженнями, мали значні поліпшення в когнітивних здібностях і сприятливі зміни в мозковій діяльності, завдяки чому їх здоров’я мозку дещо поліпшилося. Контрольна група не продемонструвала якихось змін в когнітивних здібностях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button