Різні цікавинки

Чому хімчистку килимів потрібно проводити частіше?

foto_cikavosti_01.10.2014-012_resizedЗвичайний пилосос не завжди справляється з усім забрудненнями, які скупчуються на килимах. Навіть виробники рекомендують проводити хімчистку килимів приблизно 2 рази на рік. Частіше потрібно проводити хімчистку килимів тим, у кого вдома є діти і домашні тварини, адже килими – це збирачі пилу і бруду.

За допомогою хімчистки можна позбутися найбільш в’їдливих плям, бруду, з якими не справляється порохотяг. Багато хімчисток гарантують якість свого обслуговування і навіть надають гарантію на свою роботу. Зокрема, http://chistim.kiev.ua/ якісно та та з гарантією. Після якісно проведеної хімчистки ваші килими залишаться чистими і м’якими до декількох місяців.

Сьогодні хімчистка килимів доступна абсолютно кожному. Її можна провести як в домашніх умовах самому, так і викликати додому фахівців. Практично в кожному місті є хімчистки, які чистять не тільки килими, але і меблі. Для того щоб провести хімчистку на дому знадобляться спеціальні хімічні засоби.

Чому хімчистку потрібно проводити частіше? Вся справа в тому, що пил і бруд дуже шкідливі для нашого організму. Вони здатні викликати алергічні реакції, коросту, кашель і нежить. На брудних килимах розмножуються мікроби, які викликають хвороби особливо у маленьких дітей. Діти набагато більше часу проводять на килимах і тому вдихають пил і бруд частіше, ніж інші.

Якщо в будинку є такі домашні вихованці як кішки, собаки, то хімчистка для килимів просто обов’язкова, особливо, якщо вихованці виходять на вулицю. Килими здатні накопичувати практично весь бруд, який заносять наші тварини, і порохотяг не може впоратися з ним. Від вихованців також залишається багато шерсті, тому хімчистку килимів потрібно проводити особливо навесні, коли вихованці линяють.

Для того щоб в кімнаті надовго зберігалася чистота і свіжість килими обов’язково вимагають хімчистки. Іноді самостійно очистити килими до бездоганності не завжди вдається, тому слід дізнатися про хімчистки, які знаходяться у вашому місті. Не залишайте свої килими без уваги, їм варто приділяти час лише кілька разів на рік, для того, щоб вони сяяли чистотою.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button