Різне

Види добрив та їх відмінності

Останнім часом все більше число людей відправляються на природу в свій заміський будинок, де для задоволення потреб душі вирощують невелику колекцію домашньої культури. У це же час багато людей продовжують старовинну традицію, висаджуючи квіти і невеликі рослини у себе вдома і на балконі. Але будь-яка рослина потребує професійного догляду і турботи, що цілком здатні гарантувати сучасні добрива. Купити добрива можна в будь-якому садівничому магазині, або на гуртівні при більших потребах, але кварто розібратися в особливостях і відмінностях тих чи інших добрив.

Види добрив та їх відмінності

За своєю суттю, добривом є особлива речовина, яка використовується для підвищення родючого якості землі. Вся справа в тому, що подібний живильний комплекс пропонує рослинам ті хімічні компоненти, яких спочатку бракувало.

На сьогоднішній день види добрив діляться на групи, які виглядають наступним чином:

Азотні добрива – це особливі речовини неорганічного або органічного характеру, які використовують на ділянці землі для підвищення загальної врожайності ділянки. Азотні добрива мінерального стандарту найчастіше використовуються в сільських господарствах. Такі добрива є активним стимулятором росту рослинних культур за рахунок особливо активного з’єднання азоту з нітратами грунту.

Фосфорні добрива використовуються хоча і рідше, проте також популярні нарівні з азотним аналогом. Активним компонентом виступає амонієва сіль у складі фосфорної кислоти. В якості добрива також досить часто використовують фосфорну руду, а також активні продукти підсумкової переробки. При цьому варто відзначити, що деякі рослини у своєму складі мають частку фосфору і у випадках, відомих як «фосфорне голодування», відбувається видозміна колірного покриву культури. У цьому випадку бажано удобрити грунт фосфорним складам.

Калійні добрива останнім часом також набули популярність у ряді країн, які займаються сільськогосподарськими угіддями. Таке добриво не тільки покращує загальний відсоток родючості грунту, але також відіграє безпосередню роль у підвищенні якісного рівня вирощуванної культури. Купити добрива даного типу досить просто у зв’язку з тим, що вони досить популярні на поточний день.

На прилавках більшості сучасних магазинів можна зустріти велике різноманіття різних видів професійних добрив, кожне з яких має свою особливу дію і розроблено на основі певного хімічного складу. Необхідні початкові знання основ городу і саду, щоб правильно підібрати харчування для рослин і вибрати те добриво, яке зміцнить садову культуру і дасть їй нове дихання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button