Різне

Як створити презентацію

foto_cikavosti_29.07.2014-05Саме тому зараз вже неможливо уявити навчання або демонстрацію без використання презентацій. Їх важливість підкреслюють і дослідження, адже людина зазвичай засвоює приблизно 10-70% матеріалу на слух, 20-72% з того, що побачила і 65-85% при використанні обох органів відчуття. Презентації в наші дні використовують дизайнери та педагоги, маркетологи, інженери та економісти. Одну з найбільших бібліотек презентацій в Україні можна побачити та скачати з svitppt.com.ua Виступ з гарно оформленою презентацією — це дійсно запорука успіху. Ясність, чіткість, структурованість та стисле подання матеріалу сприяють кращому взаєморозумінню між доповідачем та аудиторією, допомагають швидше генерувати нові ідеї та полегшують сприйняття.

Існує декілька програм, за допомогою яких можна робити презентації на комп’ютері. Коли постає питання, як зробити презентацію, в першу чергу згадується Microsoft PowerPoint. Але і конкуренти у нього є — LibreOffice Impress, OpenOffice Impress тощо. Проте все більшого значення набуває можливість створення презентацій та інших документів в онлайн-режимі. З яскравими прикладами створених презетацій завжди можно ознайомитись у сервісі SvitPPT. Незважаючи на те, що десктопні версії програм зазвичай мають набагато ширший функціонал, вдосконалення онлайн-версій поступово дає всі нові можливості. Не став винятком з цього правила і Microsoft PowerPoint Web App. Фактично за допомогою цієї програми можна зробити презентацію онлайн в PowerPoint.

PowerPoint Web App — це частина онлайн-сервісу SkyDrive. Для роботи з презентацією її потрібно або створити у вигляді нового документа, або завантажити зі свого комп’ютера. Завантаження взагалі елементарне. Файл потрібно просто перетягнути у відкрите головне вікно облікового запису SkyDrive або в будь-яку наявну там папку. Як створити презентацію у PowerPoint Web App? Просто знаходимо на стрічці управління групу «Створити» і в списку вибираємо «Презентацію PowerPoint». Після цього відкриється вікно з пропозицією ввести назву для презентації.

Далі PowerPoint Web App пропонує відразу вибрати тему презентації, але це можна відкласти. Зверніть увагу, що хоча тем небагато, але для кожної є можливість міняти налаштування. Фактично теми є шаблонами презентації, а налаштування — варіацією фонів для вибраного шаблону.

Власне тепер і потрапляємо в робоче вікно презентації, яке відразу ж нагадує про комп’ютерний PowerPoint. Дизайн найбільш наближений до Microsoft PowerPoint 2013, але, якщо ви знаєте, як робити презентації в будь-якій з інших версій програми, навряд відчуєте якісь незручності. Що може дійсно збентежити — це відсутність кнопки «Зберегти». Її немає, так як PowerPoint Web App сам періодично зберігає інформацію. Користувачу автоматично стають доступними різні версії збереженої презентації. Таким чином завжди можна повернутися до потрібного етапу створення презентацій.

Простеньку презентацію в PowerPoint Web App можна зробити легко та швидко. До того ж, у будь-який момент можна розширити функціонал за рахунок переходу в комп’ютерну версію PowerPoint. Якщо ж часу зовсім обмаль, а презентація потрібна, скористайтеся нашим сайтом. На ньому ви знайдете безліч безкоштовних презентацій зі шкільних та вузівських дисциплін. Вам навіть не знадобиться реєструватися, щоб переглянути або завантажити цікавий матеріал.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button