Ґаджети

Чому користь “розумного” годинника для занять спортом швидше міф і маркетинг, ніж правда

Куди розумніше на їх фоні виглядає покупка моделей від Garmin або їм подібних дуже часто можна побачити пости або рекламу, в якій смарт-годинник просувають як незамінного супутника для любителів спорту.

На думку Вікторії Сон з The Verge, подібні девайси насправді досить погано пристосовані для любителів активного проведення часу. Причина цього – відсутність фізичних кнопок на більшості моделей.

Як приклад проблеми вона навела ситуацію на пробіжці або під час плавання в басейні. Якщо людина в такому випадку хоче подивитися пройдену відстань, їй потрібно взаємодіяти з сенсорним екраном годин. А це досить складно, оскільки руки необхідно попередньо витерти від поту або води.

Під час пробіжки мені багато разів доводилося зупинятися, щоб успішно перегорнути кілька меню тільки для того, щоб переглянути статистику. Вікторія Сон

При цьому в більш професійних годинниках Polar або Garmin така проблема відсутня. У них частенько можна зустріти ситуацію, коли використовується комбінація сенсорного і кнопкового управлінь.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments