Ґаджети

Як краще відремонтувати телефон?

Мобільний телефон – це вірний друг і товариш, який виконує за нас безліч завдань. Він рахує кроки під час пробіжки, стежить за пульсом, дозволяє слухати улюблену музику і прокладає маршрут до потрібного місця. Не дивно, що уявити собі життя без мобільного телефону практично неможливо. На жаль, подібна затребуваність не проходить безслідно. Телефони часто падають на підлогу або навіть асфальт, на них потрапляє волога або виходять з ладу найбільш використовувані кнопки.

Як краще відремонтувати телефон?

Цілком закономірно, що у кожної людини рано чи пізно виникає питання, як полагодити зламаний пристрій? Багато людей вирішують самі взятися за цю непросту справу. У більшості випадків подібні експерименти закінчуються плачевно.

Розглянемо конкретний приклад. У вас вийшов з ладу mini-jack. Здавалося б, досить розкрутити корпус, щось підпаяти і все буде нормально. Але це зовсім не так! Сучасні мікротехнології повністю виключають подібний спосіб відновлення. Єдина можливість знову почути улюблені треки через навушники – повна заміна роз’єму.

Головна проблема при ремонті роз’єму mini-jack полягає в пошуку потрібної деталі. Справа в тому, що запчастини на телефони, випущені 4-5 років тому, так просто не купиш. Єдиний варіант знайти власника такого ж апарату і купити у нього потрібну деталь. Але тут виникає безліч нюансів. По-перше, перевірити робочий роз’єм чи ні, ви зможете тільки після установки (без наявності спеціального обладнання). По-друге, установка – справа не така вже й проста, як може здатися. Через незнання можна легко пошкодити плату або зламати контакти. В такому випадку мобільний пристрій доведеться просто викинути. Дешевше буде купити новий телефон, адже  обійдеться вам в копійку.

Набагато практичніше, дешевше і безпечніше здати свій телефон у сервісний центр. В такому рішенні є кілька переваг. Перша полягає в тому, що в більшості випадків поломка виправляється за 24 години. Для усунення деяких дефектів досить і години. Друга перевага криється у великій базі запчастин. Фахівці сервісу практично відразу знаходять потрібну деталь. Нарешті, третя, і, мабуть, найвагоміша перевага приватних сервісів – додаткові послуги.

Звертаючись до приватного сервісний центр, ви отримуєте європейське обслуговування. Зараз все робиться для клієнта. В іншому випадку подібна майстерня не витримує конкуренції і зникає.

«Крок-ТТЦ»

Однією з найбільш надійних в Києві і в усій Україні вважається компанія «Крок-ТТЦ». Вона працює на ринку послуг з відновлення мобільних телефонів більше 15 років. За цей період їй вдалося вийти за межі одного міста і надавати свої послуги по території всієї країни.

У компанії «Крок-ТТЦ» ремонт мобільних телефонів робиться швидко і зі знанням справи. На окрему увагу заслуговують додаткові послуги. Однією з найбільш зручних є послуга «З будинку в ремонт». Її суть вкрай проста. У заявці ви докладно описуєте, що трапилося з пристроєм, після чого до вас приїжджає фахівець сервісу, забирає телефон, а після здійснення ремонту привозить його назад.

На сайті ви можете завжди дізнатися, на якій стадії ремонту знаходиться мобільний телефон. Для цього достатньо ввести IMEI або номер квитанції. Зараз в компанії «Крок-ТТЦ» працює близько 500 співробітників. Це технічні фахівці, менеджери, бухгалтери, маркетологи. Компанія ставить собі за мету розвиток і зростання кожного свого співробітника. Напевно, саме тому, їй вдалося стати однією з найбільших і успішних в Україні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button