Ґаджети

Мобільні телефони розвантажують мозок, але погіршують пам’ять – вчені

Все більше завдань люди передоручають мобільним девайсам. Ми перестали запам’ятовувати номери телефонів, дні народження всіх друзів, тримати в голові інформацію про найближчі зустрічі. Зараз практично будь-яку інформацію можна завантажити в смартфон або знайти в інтернеті. Здавалося б, таке розвантаження корисне для мозку. Проте вчені говорять про погіршення пам’яті, пов’язане з новими технологіями. Людям все складніше запам’ятовувати деталі і точні дані, розповідає NDTV.

22-08-16-foto-600x347-1

Вчені проаналізували результати декількох досліджень і отримали досить очевидні дані. Наведемо кілька прикладів. Водіям з навігатором виявилося значно складніше запам’ятати дорогу, коли цього навігатора на час не стало. Фотографування експонатів в музеї теж ні до чого хорошого не приводило, у пам’яті від походу залишалося зовсім мало інформації.

В іншому дослідженні були отримані зовсім тривожні дані. Багато дітей у віці трьох років, встановили вчені, вміють поводитися зі смартфоном, мишкою, здатні самостійно запустити гру, але не можуть зав’язати шнурки або приготувати собі простий сніданок.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button