Земля

Чому шумерська цивілізація не вкладається в стрічку історії (відео)

Суперечки про шумерську цивілізацію ведуться десятиліттями. Ця розвинена культура, що існувала ще 6000 років тому мала неймовірний рівень наукових знань і технологій: в рамках традиційної історії вона просто не вкладається і вчені ніяк не можуть зрозуміти, звідки шумери взяли всі ці знання.

Згідно записам, що збереглися, шумерское суспільство відрізнялося високим рівнем розвитку. Двопалатний парламент, налагоджені торгові шляхи, філософія і збалансований соціум – і це в той час, коли більша частина людей все ще зберігала племінний лад, а подекуди і зовсім жила в печерах.

Розшифровка клинопису показала вченим, що в 4 тисячолітті до нашої ери в долині Тигру і Євфрату вміли вирощувати пшеницю і льон, володіли знаннями в точних науках, розвивали металургію і розуміли фізику. Стрілецький лук, колесо, система каналізації і навіть хірургія – створюється враження, що шумери просто брали знання з якогось зовнішнього джерела.

Це шумери вперше стали використовувати зодіак, розділили рік на 12 місяців, а тиждень на 7 днів. Але навіть знаючи все це, вчені не можуть вирішити одну з головних загадок дивною цивілізації: де була їхня прабатьківщина?


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button