Здоров'я

Основні симптоми хворих артерій

Лікарі неодноразово попереджали, що будь-яке захворювання спочатку «сигналізує» про себе цілим рядом ознак, перед тим як перейти в хронічну або важку форму. Головне — помічати надсилаючі органами сигнали «SOS».

Зокрема, такі хвороби, як закупорені артерії тривалий час «кричать» заявляючи про себе господареві. Розпізнати симптоми досить просто.

На першому місці будуть болі в нижній частині спини. У випадку, якщо у вас правильна постава і ви не сидите годинами в неправильній позі за комп’ютерним столом, необхідно звернути на них увагу. Адже біль виникає тоді, коли приплив крові до спини зменшується, провокуючи появу защемлення нервів і хворобливих гриж.

На другому місці біль в області литок.

Як відомо, атеросклероз являє собою потовщення артеріальних стінок, їх ущільнення, що призводить до блокування надходженню крові до ніг. Дуже часто такі прояви супроводжуються сильними болючими відчуттями в литковій частині. Дізнатися про те, чи дійсно з’явилася проблема — допоможе аналіз крові.

До речі, медики наполягають, що впоратися з ситуацією допоможе і обмеження у вживанні продуктів тваринного походження

Дискомфорт або біль у ногах і стопах можуть говорити про наявність надлишків холестерину, що скупчилися в нижніх кінцівках. Якщо не звертати на це увагу, то захворювання буде прогресувати і може призвести до ампутації. Особливо високий ризик у людей, що палять або мають спадкову схильність, а також які страждають хворобами серцево-судинної системи.

Цю ознаку закупорки артерій медики пояснити не можуть, але впевнені, що вона є вірним свідоцтвом наявності захворювання. У цьому випадку вушні складки починають згортатися в «трубочку» по діагоналі від вушного каналу до нижнього краю мочки вуха. Також це одна з ознак старіння організму, але лікарі рекомендують, що у разі, якщо з вухами почали відбуватися дивні процеси — варто відвідати фахівця.

Ще одна основна ознака хвороб артерії стосується виключно чоловіків і криється в порушенні ерекції. Як відомо, для неї потрібен безперешкодний кровотік. І якщо «на рівному місці» з’явилися проблеми, потрібно перевірити артерії.

Кнопка «Наверх»
Закрыть