Поради

Чому звернення в ломбард вигідно

Елітні годинники від відомого бренду завжди були запорукою розкоші і багатства. Власники подібних виробів навіть не замислюються, що годинниковий механізм може несподівано виручити у важкій фінансовій ситуації. Якщо ви є щасливим володарем дорогих елітних годинників, ви завжди можете закласти їх в ломбард. Подібне рішення допоможе вам отримати необхідну суму грошей і поправити при необхідності фінансове становище.

Отримати гроші можна швидко, звернувшись в цей годинниковий ломбард — організація видасть необхідний кредит через 20 хвилин без всяких довідок і поручителів. Основна перевага ломбарду — повна конфіденційність. Ваші друзі і близькі люди ніколи не дізнаються, що ви заклали свій улюблений годинник. Тим більше, якщо ви маєте намір незабаром їх викупити.

Кращі умови

Ломбард є фінансовою організацією, яка надає гроші під заставу різних цінностей. Природно, компанія має дозвіл на подібну діяльність. У ломбарді вам не доведеться чекати черги і гадати, чи видадуть вам необхідний кредит, як буває в банку.

Фахівці ломбарду пропонують швидку фахову оцінку годин і найкращу вартість за виріб. Мабуть, тільки в ломбарді діють кращі умови кредитування. Саме тому більшість людей не поспішає звертатися за фінансовою допомогою в банки, а прагнуть знайти найкращий ломбард в місті.

Можливим запорукою в ломбарді можуть бути:

• годинник від відомих брендів;
• ювелірні прикраси;
• різні предмети розкоші;
• антикваріат.

Відсотки по кредиту нараховуються мінімальні, термін погашення — від 1 дня. Щоб отримати кредит, необхідно надати паспорт громадянина та ідентифікаційний код. Предмет застави ви можете викупити в будь-який відповідний момент, як тільки у вас з’являться кошти.

Особливості оцінки

Фахівці ломбарду оцінюють годинник, спираючись на кілька аспектів. Велике значення в оцінці годин мають:

• стан вироби;
• наявність рідної коробки або документів;
• дата виготовлення;
• поточний валютний курс.

Ломбард гарантує прозорість угоди і видачі кредиту, а також високу безпеку.

Ломбард пропонує таку безкоштовну онлайн послугу, як оцінка годин — перейшовши за посиланням https://vipgold.in.ua/, можна заповнити форму і оцінити свою модель годинника або ювелірну прикрасу. Протягом дня орієнтовна вартість виробу буде повідомлена власнику. Оцінка онлайн також можлива для антикваріату і діамантів.

Після оцінки співробітник ломбарду може видати грошову суму і вкаже терміни, коли необхідно погасити відсотки і суму самого боргу. Коли застава не викуповується, ломбард реалізує закладену цінність.

У ломбарді можна придбати годинник від відомих виробників зі світовим ім’ям. Пропоновані в каталозі годинникові механізми мають ідеальний стан і відповідні документи. Якщо ви давно мріяли про розкішний годинник від відомого бренду, і у вас є необхідна грошова сума, то саме час відвідати ломбард. У ньому неодмінно знайдеться гідна модель престижного годинника.

Приймати рішення про отримання кредиту в ломбарді чи ні — особиста справа кожного. Часом ситуація може складатися не кращим чином, і, можливо, вам доведеться розлучитися зі своїм годинником. Однак не завжди є можливість терміново позичити гроші у друзів і родичів. У разі, коли відмови йдуть від знайомих людей і банків, ломбард може стати єдиним виходом зі скрутного фінансового становища. Ломбарду завжди можна довіряти — організація працює чисто і професійно.

Кнопка «Наверх»
Закрыть