Поради

Чим обробити капусту від блішки

Якщо ви помітили на капусті невеликих темних блішок, то негайно готуйтеся до боротьби за врожай, так як даний шкідник, швидше за все, — хрестоцвіті мошка. Якщо діяти, то дані комахи можуть у найкоротші терміни погубити всю розсаду.


Хрестоцвіті блішки — маленькі стрибаючі жучки чорного або зеленого кольору, мають опуклу спину і товсті задні лапки. Виглядають дані комахи цілком необразливо, однак у дійсності ці мошки здатні завдати відчутної шкоди городникам. Всього за один день вони можуть повністю занапастити молоді сходи.

Хрестоцвіті блішки — заходи боротьби

Отже, як тільки ви помітили даних комах на капусті, то, як було сказано вище, негайно приступайте до боротьби з ними. З хрестоцвітною блошкою справляються багато народних засобів, наприклад, один з найбільш ефективних засобів — суміш пилу (звичайної дорожньої) і нафталіну. Все, що потрібно зробити, це змішати в рівних пропорціях ці інгредієнти, покласти суміш в марлевий мішок і притрусити грунт навколо рослин. Добре себе зарекомендувала також суміш золи, тютюнової пилу і гашеного вапна.

[ads2]

Що стосується народних рецептів для обприскування капусти від блішок, то ефективна зольна суміш. Необхідно літр попелу залити трьома літрами води, додати трохи рідкого мила (чайну ложку), перемішати і дати настоятися близько трьох-п’яти годин. По закінченні часу обприскати рослини (робити це краще рано вранці). Процедуру необхідно провести не менше трьох разів з пятидневными перервами.

Читайте також:

Добре відлякують цих шкідників та інші настої для обприскування, наприклад, оцтовий (склянка 9% оцту на відро води), часниковий (склянку подрібненого часнику на п’ять літрів води).

Взагалі, якщо ви не бажаєте знати проблем з таким несприятливим, як хрестоцвіті блішки, то вам просто необхідно проводити заходи профілактики проти цих шкідників. Наприклад, перед висаджуванням розсади капусти навколо грядок можете посадити кріп, картопля або кмин, а в борозни укласти гілки полину.

Натхнення: www.kakprosto.ru

Кнопка «Наверх»