Головна / Людина / Названі основні причини ранкового головного болю

Названі основні причини ранкового головного болю

Ранкові головні болі можуть викликати занепокоєння у деяких людей. Лікарі кажуть, що існує кілька факторів, що сприяють цим неприємним відчуттям.

Хронічні болі в голові можуть бути викликані як тривіальними, так і більш серйозними причинами. Зокрема, ранкові епізоди часто пов’язують з мігренню, яка загострюється з 4 до 9 ранку. Це пов’язано зі зниженням вироблення ендорфінів та інших речовин, які діють як анальгетики. Подібний синдром також пов’язаний з підвищенням тиску з-за підвищеного вмісту адреналіну після сну. Варто звернути увагу, якщо у людини спостерігаються затримки дихання вночі. Можливо, апное і є основною причиною головних болів через нестачу кисню.

Дратівливим для головного мозку лікарі називають звичку скрипіти зубами. Згодом скрегіт мимоволі відбувається під час сну, що робить навантаження на щелепу і її суглоби. Більш прозаїчним є абстинентний синдром, після вживання великої кількості спиртного. Майже усім відомі неприємні відчуття, що виникають під час похмілля. Все ж не треба списувати будь-які болі в голові на щось не варте уваги. Медики попереджають, що більшість випадків гліобластоми мають початкові симптоми у вигляді поганого зору, порушення координації, сонливість і особливо головних болів.