Поради

Чотири способи привернути до себе увагу роботодавця мрії

Якщо ви шукаєте роботу, вас навряд чи задовольнить перша-ліпша вакансія, вірно? Швидше за все, ви шукаєте роботу своєї мрії. Відкрию вам секрет. Якщо ви хочете отримати ідеальну роботу, насамперед необхідно визначити кар’єрні цілі і стояти на своєму до кінця.

12-06-15-foto-600x338-1

Такий підхід може здатися нелогічним. Раніше експерти по роботі з кадрами радили підганяти свою пропозицію під кожну вакансію, яка здавалася підходящою. Як результат, в резюме не надавали ніякої конкретної інформації про кандидата. З іншого боку, чим чіткіше ви сформулюєте свої цілі, тим швидше роботодавець зрозуміє, що ви йому підходите. Тим паче, що на порталі http://www.rabota.ua/чернигов представлена велика кількість вакансій для тих, хто шукає роботу своєї мрії.

Ось чотири способи висловити власну унікальність і тим самим привернути увагу роботодавців мрії.

1. Поставте перед собою чіткі цілі

На питання про цілі багато хто починає розповідати про бажану посаду і розмір зарплати. Далеко не всі при цьому можуть сформулювати, чим саме вони хочуть і можуть займатися. При відсутності конкретних формулювань ви не зможете пояснити свій вибір. Перед тим, як подавати резюме, визначте свою позицію і дотримуйтеся її.

2. Доведіть, що вакансія відповідає вашим цілям

Визначивши цілі, подумайте, як робота в цільовій компанії може допомогти вам досягти їх. Пам’ятайте, вам необхідно зробити акцент на взаємну користь.

Перед співбесідою проведіть розслідування, щоб отримати всю необхідну інформацію про потенційного роботодавця. Після цього визначте, чим саме ви могли б допомогти цій компанії.

Так ви продемонструєте самостійність і впевненість у власних силах.

3. Зв’яжіть цілі з попередніми досягненнями

Якими кар’єрними досягненнями ви пишаєтеся найбільше? Буде непогано, якщо вам вдасться довести вірність своїм переконанням за допомогою яскравих прикладів. Ви отримаєте додаткову перевагу, якщо приклади ілюструють ваші лідерські якості.

Якщо у вас (поки) немає особливих досягнень, подумайте про ті моменти, коли вам вдавалося блиснути – відчути особливу залученість в робочий процес або задоволення від роботи. Розкажіть про них. Ентузіазм – це заразно. Якщо ви захоплені своєю кар’єрою, роботодавець обов’язково це відчує.

4. Будьте об’єктивні

Припустимо, ви пройшли співбесіду на багатообіцяючу вакансію, але усвідомили, що ця робота вам не підходить. Зрозуміло, такий стан речей сильно розчаровує, але краще дізнатися про нього якомога раніше. Розпач не допоможе вам знайти ідеальну роботу.

Тим не менш, не варто скидати потенційного роботодавця з рахунків тільки тому, що його вакансія вам не підходить. Чесно розкажіть представнику компанії про свої очікування і почуттях. Можливо, коли-небудь він зможе запропонувати вам те, що ви шукаєте.

Пам’ятайте, що чіткий і прозорливий підхід може відкрити перед вами особливі можливості. Вірте в себе. Чим більше впевненості ви продемонструєте, тим швидше знайдете роботу вашої мрії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button