Авто

Citroen представив концепт унікального спортивного електромобіля

Минуло два роки з того часу, як DS відокремився від Citroen і став самостійним брендом. Щоб відзначити цю подію, французький автовиробник побудував концепт DS E-Tense та представив на автосалоні в Женеві.

Незважаючи на те, що автомобіль був побудований вручну спеціально для виставки, у його конструкції безліч елементів, які будуть використані в серійних автомобілях DS в майбутньому. За словами виконавчого віце-президента французької компанії, «шасі, підвіска і батареї повністю готові до виробництва».

Більше того, сам DS E-Tense – не просто концепт. Це справжній автомобіль, який цілком може стати серійним. Як повідомив британському сайту AutoExpress менеджер по дизайну DS, для того, щоб цей концепт потрапив на конвеєр потрібно тільки «рішення».

Автомобіль налічує 4,72 метра в довжину і 1,29 метра у висоту. Він оснащується електромотором потужністю 402 кінських сили. Заряду батарей DS E-Tense вистачає, щоб в міському циклі проїхати до 360 км.

Французький автовиробник запевняє, що на розробку дизайну і оформлення інтер’єру концепту знадобилося 800 годин. Над ним DS працював разом з люксовими брендами Moynat, BRM Chronographes і Focal. Вони розробили для автомобіля знімну сумку, годинник для центральної консолі (також знімні) і аудіосистему на 9 колонок відповідно.

Натхнення: greenevolution.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button