Фото

Дача мрії: 30 квадратних метрів на березі Середземного моря (фото)

Багато сонячного світла, свіже морське повітря, розслаблена атмосфера – мрія, та й тільки! Здається, що біля Середземного моря знаходяться тільки величезні особняки з великою кількістю кімнат, але насправді навіть тут є малогабаритні. Ми знайшли та вивчили інтер’єр будиночка, площа якого не перевищує 30-ти квадратних метрів.

Білосніжна прохолода

Білосніжна прохолода
Якщо в скандинавському інтер’єрі білий колір асоціюється зі снігом і суворою зимою, то в середземноморському стилі він приємно охолоджує і нагадує про узбережжях з білосніжним піском. Оформленням цього невеликого будиночка займалися італійські архітектори з Humbert & Poyet. Вони навмисно вибрали білий колір в якості основного. Таким чином їм вдалося візуально підкоригувати простір і подати його з найбільш вдалого ракурсу.

Архітектори з Humbert & Poye

Маленький, та молодецький

Маленький, та молодецький
Площа цього маленького будиночка досягає лише 30-ти квадратних метрів, щоправда, складається він з декількох рівнів. Тут є дві крихітних спальні і вітальня, суміщена з кухнею. Великими бонусами для цього будиночка стали:

• Розташування біля моря і красивий вигляд з вікна;
• Наявність великої кількості панорамних вікон, які впускають достатньо природного світла;
• Грамотна організація простору, якій вдалося домогтися дизайнерам з Humbert & Poyet;
• Затишна тераса, де приємно проводити час.

Стильна тераса

Деталі, які роблять інтер’єр крутим

Меблі з дуба тонованого
Для цього інтер’єру вибрали середземноморський стиль, в якому є елементи від грецького, і від італійського напрямків. Модні нотки в простір вносить латунь, яка сьогодні так популярна серед дизайнерів. Її вирішили використовувати для створення гламурної атмосфери, а також, щоб згладити білосніжну монотонність. Крім цього, матеріалу в інтер’єрі можна помітити меблі з тонованого дуба, елементи облицювання з каррарського мармуру, льняний і бавовняний текстиль. Всі ці деталі впливають на створення особливого колориту.

Стильна посуд
Інтер’єр санвузла
 

Велике дзеркало для зорового збільшення простору
 

Незвичайний посуд
Деталі, які роблять інтер’єр стильним

Прихована функціональність

Прихована функціональність
Незважаючи на всю красу, інтер’єр є дуже функціональним і практичним. Ліжка в обох спальнях підняли на подіуми, в які заховали системи зберігання. В одній з кімнат зробили ніші в стіні, щоб складати туди книги. Сходи, що ведуть на другий рівень на справді складаються із спеціальних скриньок, де також ховають речі і різні предмети побуту. На кухні крім основних шафок для зберігання використовували відкриті полиці і магнітні рейлінги.

Інтер’єр маленької спальні
 

Маленька спальня стильна
Середземноморський стиль ідеально підходить для оформлення річного інтер’єру.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button