Відео

Екс-співробітник NASA опублікував фото бази інопланетян на Місяці (фото+відео)

Екс-співробітник американського космічного агентства NASA оприлюднив фотографії з місії на Місяць «Аполлон». На них видно білі крапки та споруди передбачуваної бази інопланетян.

Екс-співробітник американського космічного агентства НАСА Кен Джонсон оприлюднив унікальну фотографію зі своєї приватної колекції, яку він зміг зберегти з засекречених архівів місії на Місяць «Аполлон». Фото зробили астронавти, однак уряд спочатку повністю зашифрував дані, а пізніше наказали знищити всі докази, але Джонсон зміг приховати кілька кадрів.

На фотографії видно модуль космічного корабля і з лівого боку помітні яскраво виражені білі впорядковані вогні, що стоять в декількох прямих лініях. При ретельному розгляді виявилось, що на тому місці стоять невідомі споруди. Даний фотокадр служить для суспільства черговим підтвердженням різноманітних теорій про існування інопланетних баз на Місяці.


Відомий на весь світ уфолог Скотт Уорінг прокоментував дану подію – він дуже щасливий, що є можливість детальніше розглянути такі споруди, а також, що на поверхні Місяця, інших планет і супутників Сонячної системи є безлічі подібних білих вогнів і конструкцій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button