Різне

Де купити найкращий провід?

foto_cikavosti_04.09.2014_resizedБудівництво власного будинку, багатоповерхового житла чи промислового об”єкту або ж їх капітальний ремонт – дуже відповідальна справа. Особливо, коли йдеться про безпеку силових кабельних мереж цих споруд. Адже в Україні щороку від пожеж, спричинених електричними замиканнями, гине багато сотень людей. Тому на перший план виходить і якість робіт, і кваліфікація монтажників, і особливо – якість кабельно-провідникової продукції.

Фахівці констатують, що останніми роками ця якість погіршилась. Недобросовісні постачальники завозять в Україну відверто нікчемну продукцію “анонімного” виробництва, яка не тільки не відповідає жодним вимогам, а й є відверто небезпечною. Часто спостерігається заниження діаметру проводу, а отже – зменшення межі безпечного струму, який може протікати кабелем. Ізоляція такого фальсифікованого кабелю, постійно гріючись, може місяцями непомітно виділяти в повітря приміщень токсичні речовини, якими ви дихаєте. І це ще “квіточки”! Відомі випадки, коли імпортований контрафактний алюмінієвий провід, покритий міддю, позиціонувався як вогнестійкий, що нібито “пройшов випробування при температурі понад 1000 градусів”, хоча зі школи відомо – температура плавлення алюмінію трохи більша за 600 градусів! Як вам таке!?

Де ж вихід? Як же нещасному споживачу знайти потрібний йому, наприклад, нібито звичайний , щоб потім не нервувати і не спати з вогнегасником, чекаючи пожежі? Процитуємо слова одного з керівників підрозділів заводу “Одескабель”: “споживач повинен розумітhttps://pro100kabel.com.ua/и, що виготовити якісний кабель можна лише за певних умов, зокрема, наявності спеціалізованого виробничого обладнання, застосування лише якісних матеріалів та наявності в штаті кваліфікованих фахівців та інженерів.” Додамо від себе ще одну умову отримання споживачем якісного кабелю: наявність у виробника авторизованих торговельних представників.

Умови цілком логічні і зрозумілі. І багато хто з вітчизняних підприємств відповідає їм цілком. Один з найвідоміших виробників – завод “Одескабель” та його прямий представник з продажу, інтернет-магазин ТД ОДЕСКАБЕЛЬ. Вони пропонують дуже великий асортимент кабельно-провідникової продукції найвищої якості. Якості, яка не просто декларується порожніми папірцями, але й постійно, на всіх етапах виробництва проходить сертифікований лабораторний контроль.

Торговий дім “Одескабель” та інтернет-магазин http://tdok.com.ua/ готовий виконати всі ваші замовлення, в тому числі комплексні. Індивідуальний та відповідальний підхід працівників до кожного клієнта абсолютно не залежить від кількості продукції, яка потрібна – завжди і до кожного клієнта тут ставляться з увагою та бажанням якнайкраще вирішити всі складні питання чи проблеми. Технічна консультація покупця – завжди безкоштовна і вичерпна.
І ще:: варто повідомити, що продукція “Одескабель” дозволена для використання на АЕС та залізницях. Отже, якість – найвища.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button