Різні цікавинки

Як забезпечити собі здоровий сон?

Кожен день наш організм піддається стресовим ситуаціям. Щоб захистити свій організм від стресу, потрібно забезпечити хороший здоровий сон. Багато хто не надає належного значення відпочинку організму.
Щоб ваш організм справлявся з щоденною міською метушнею, потрібно знати декілька правил здорового сну.

Як забезпечити собі здоровий сон?

Важливо підібрати якісне постельное белье киев купить можете в інтернет-магазині http://www.lascala.ua/. Для хорошого сну, рекомендується постільна білизна з льону, бавовни та шовку. При купівлі постільної білизни, варто звернути увагу на склад тканини. По мінімуму штучних тканин, наприклад поліестеру. Важливо, щоб нова білизна не мало різкого запаху барвників. Якщо запах різкий, то будьте готові, що білизна у вас викличе алергію і злиняє після першого прання.

Вибирайте подушки по максимуму низькі. Після сну на високій подушці, часто вранці виникає відчуття втоми і болю в м’язах. Рекомендується використовувати спеціальні контурні подушки.

Бажано, щоб ліжко розташовувалася узголів’ям на північ, у напрямку магнітним потокам Землі. При такому розташуванні, у людини знижується артеріальний тиск, а отже забезпечений глибокий сон.

Вчені рекомендують в спальні завести акваріум з рибками, а також розташувати в спальні кілька рослин. Дзюрчання води, неспішне плавання рибок, зелені рослини забезпечують максимальне розслаблення і релаксацію.

Рекомендується для спальні підбирати спокійні тони, наприклад: зелений, блакитний, фіолетовий. Ці кольори сприяють зниженню артеріального тиску, зниження частоти серцебиття, це як не можна краще підходить для спокійного сну.

Найкраща температура для сну, це 19-22 градусів Цельсія.

Так само важливо, в якому одязі ви спите, з якої тканини зроблено. Важливо, щоб одяг пропускав повітря і був виготовлений з натуральних тканин.

Перед сном не варто наїдатися. Рекомендується прийняти їжу за 3-4 години до сну. Вечеря не повина бути важкою для вашого організму. Вітамін В, розслаблює організм, він міститься в: рибі, м’ясі, молочних продуктах і дріжджах.

І найважливіше, слід лягати щодня в один і той же час, бажано до півночі, тоді ваш організм встигне відпочити.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button