Поради

Де вчити англійську в Києві для малюків, дітей та підлітків

Найвідомішим вчителем англійської мови є Хелен Дорон. Її організація вважається лідером у цій галузі. Починаючи з 1985 року, 3 мільйони студентів вступили в один з 1000 запропонованих центрів, які розташовані в 40 країнах світу. 35 Центрів розміщені в місті Київ і по його області. Тут https://helendoron.ua/kyiv/ можна записатися на курс англійської телефоном.

Переваги занять

* Учні в центрах мають вік від 3 до 19 років. Їх навчають виключно англійською мовою за розробленою авторською методикою. У роботі застосовуються жести, яскраві образи, наочні посібники, які сприяють розумінню. Згодом англійські фрази входять в буденну мову дітей.
* Студенти центрів чують англійську мову не тільки на уроках, а й вдома. Для них записані відео, аудіо матеріали, які розроблені виключно з урахуванням їх знань.
* Навчання проходить через гру. Використовується музика, творчі уроки. Протягом уроку вчитель застосовує до 25 різних методик навчання. Різноманітність прищеплює дітям любов до пізнання нового.
* Для студентів є радіостанція, інформаційний пізнавальний портал, а також 10 мобільних додатків. На порталі завантажено 150 ігор для дітей різного віку. Так діти розвивають свої знання без допомоги батьків.
* Ця методика спрямована на те, щоб цінувати індивідуальність кожної дитини. Діти навчаються в групах від 4 до 8 дітей.

Які курси доступні для дітей в Києві

Англійська для малюків, призначений для діток з 3 місяців до 3 років. Це перший фундамент для вивчення мови. Тут дбають як про сприйняття мови на слух, так і про подальшу якість письма. Уроки для діток тривають 45 хвилин і результат видно вже через рік – це близько 700 вивчених слів.

Міні сад для діток від 3 до 6 років. Діти перебуватимуть у садочку до 4 годин, вивчатимуть різні науки, використовуючи англійську мову. Школа для діток від 3 до 6 років дозволяє в позитивній атмосфері вивчати іноземну мову. Весь процес вивчення проходить із застосуванням ігор, музики, творчих занять. В результаті діти добре засвоюють матеріал. Їх словник збагачується на 1200 слів. Такі заняття спрямовані на розвиток дітей як загальне, так і в догані розмовною мовою.

Учні шкіл зможуть удосконалити свій словник до 2000 слів. Розроблена програма відповідає стандартам і рекомендаціям. У школі практикують спілкування на важливі теми. Швидке і просте читання, вивчення граматики, розвиток сприйняття мови на слух. Діти тут отримують ті знання, які додають їм впевненості в собі, дають можливість до самостійності і розвитку творчих здібностей.

У центрі Хелен Дорон розроблені курси для підлітків з урахуванням їх потреб. Вони вивчають англійську методом обговорення актуальних тем, читають цікаві їм книги оригінальною мовою, дивляться фільми без перекладу.

Для кого створені центри

Розроблена програма дозволяє дітям вивчити мову і сприймати її не гірше рідної. У цей центр віддають дітей батьки, які хочуть своїм дітям дати кращу освіту. Це курси для початківців і тих, хто хоче вивчати англійську без труднощів. Цей центр вибирають батьки, які піклуються і про психологічний стан дитини, і ті, хто вважає, що знання англійської мови – обов’язкове.

Що отримують діти

В першу чергу вони вивчають мову весело і послідовно. Рік за роком. І отримують в результаті великий словниковий запас. Якісно сприймають мову на слух, і вміють думати англійською. Вся програма має певну структуру, по завершенню одного етапу вивчення дитина отримує необхідний багаж знань. Тому, чим дитина раніше почне вивчення, тим легше він буде засвоювати подальше навчання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments