Поради

Топ-6 книжок, які варто прочитати цієї осені

Джерело: https://unsplash.com/photos/LuK-MuZ-yf0 

Осінь існує для насолоди часом, який нібито сповільнив свій біг, дозволяючи з особливим захватом милуватися дивовижною красою природи. Спостерігаючи, як вітер стрімко розносить багряно-жовте листя, інакше відчуваєш затишок. З’являється бажання злитися з цими фарбами, стати частиною чудової картини. Ідеальною фінальною часточкою пазлу стануть книги, наповнені магією, таємницею і пригодами. Вони – ніби чарівне продовження осені і сьогодні ми підготували для вас добірку книжок, які не дозволять нудьгувати восени. 

  • «Шістка воронів» Лі Бардуґо

Бреккера неможливо побачити без чорних рукавичок. Не варто питати, чому саме, якщо не хочеш стати їжею для акул. Про нього невідомо нічого, проте він знає абсолютно все про всіх. Каз Бреккер – права рука ватажка однієї з найвпливовіших банд в Кеттердамі. Він немов риба у воді, коли йде мова про казино, борделі і нелегальну торгівлю. Якщо буде потрібно – він ідеально впорається з грабунком, шантажем і навіть вбивством. Але все це тьмяніє в порівнянні з новим замовленням. На кону – нечувана нагорода і загадкова інформація, здатна знищити одні народи і піднести інші. Для цього  небезпечного замовлення Каз Бреккер зібрав команду, свою шістку воронів. Серед них вправний стрілець і новачок, який не здатний утримати в руках зброю. Спокуслива відьма, що має дар вибуху сердець, і мисливець на таких, як вона. Юна гімнастка з найвідомішого публічного дому та сам Бреккер. Справа спільна, але мета у кожного своя.

  • «Клара і Сонце» Ішіґуро

Клара – створена людиною лялька, яка бажає пізнати все навколо. Її видає живий інтерес до навколишнього світу, його мешканців, випадкових перехожих, машин, що їдуть повз і всього, що можна побачити чи почути. Від іншого життя Клару відокремлює лише велике вікно вітрини, крізь яке вона вивчає світ. Найбільший інтерес в ній пробуджує Сонце – далека, яскрава, величезна зірка, що осяває Землю. Клара прагне увібрати більше інформації, адже це єдиний шанс стати кращою подругою для підлітка, який її купить. Від цього буквально залежить її доля. Роман розповість про кохання та людяність із зовсім іншого боку.

  • «Справа Гаррі Квеберта» Жоель Діккер

Дія історії розгортається в США. Молодий, але вже дуже успішний романіст Маркус Гольдман переживає творчу кризу і звертається по допомогу до свого вчителя, знаменитого письменника Гаррі Квеберта. Однак несподівано з’ясовується, що Гаррі, якого звинувачують у вбивстві, скоєному 33 роки тому, і сам потребує допомоги. Маркус починає власне розслідування, адже це єдиний шанс врятувати Гаррі від страти на електричному стільці. Чи вийде у героя розплутати той клубок з брехні і таємниць, який з роками ставав тільки більш заплутаним?

  • «Макова війна» Ребекка Куанґ

Рін – дівчина, якій вдалося блискуче здати складний загальноімперський іспит, за результатами якого обирали молодь для навчання в Академії. Результат шокував всіх: екзаменаторів, які не вірили, що простачка, та ще й сирота з провінції здатна на таке; опікунів Рін, які хотіли швидше видати її заміж, щоб продовжувати свою нелегальну торгівлю. Для самої Рін це стало можливістю позбутися всепоглинаючого відчаю і вічної рабської праці. За щасливими обставинами вона потрапила до Сайнгарду – найелітнішої військової школи у Ніканні. Життя там не обіцяло бути легким, особливо для темношкірої селянки. Дівчину переслідують за колір шкіри, стать і бідність, що стала тавром її роду. У момент відчаю героїня стикається зі смертоносною, неконтрольованою силою – здатністю до шаманізму. Дівчині належить зануритися в темряву нез’ясовного дару за допомогою наставника і психотропних речовин. У цій силі – порятунок її народу. Однак, дізнаючись більше про себе і нового Бога, Рін зустрічається віч-на-віч зі страхом майбутнього. Яку ціну зажадають за її Дар? Чи вийде у неї зберегти свою людську суть?

  • «Двір шипів і троянд» Сара Дж. Маас

Сара Дж. Маас – представниця популярних зараз фентезі книжок, а її роман «Двір шипів і троянд» став хітом останніх років, тому ми просто не могли оминути цю історію у нашій підбірці.

Дев’ятнадцятирічна мисливиця Фейра, убивши в лісі величезного вовка, накликала на себе гнів жахливої істоти, що прийшла мститися за відібране життя. Істота забирає Фейру в небезпечні, наповнені магією землі. Однак чи могла дівчина знати, що її полонителем насправді є Тамлін – один зі смертельно небезпечних безсмертних створінь, які колись правили їхнім світом? Нудьгуючи в його маєтку, Фейра відчуває цілу гаму емоцій: від крижаної ворожнечі у душі до спопеляючої пристрасті, яка знищує будь-яку брехню, злість і застереження. Давня, жахлива тінь нависла над землями, як страшна загроза Тамліну і його світу. Дівчина має знайти спосіб зупинити її. 

  •  «Лагідна війна» Джулія Беррі

Дія розгортається за часів Першої Світової війни, яка стала причиною зустрічі двох закоханих сердець, однак вона ж їх і розлучила. Хейзел і Джеймсу пощастило зустрітися на парафіяльних танцях, після чого юнака відправили на Західний фронт. Дівчина, яка мріяла вступити до консерваторії і стати професійною піаністкою, без жалю і страху пішла за коханим в місця, з яких не повертаються. У момент, коли від них відвернувся весь світ, саме любов стала єдиною розрадою, але війна – жахлива сила, яка не знає ні жалю, ні співчуття і змітає все на своєму шляху.

Дивовижні, повні натхнення і захоплення історії, вміло розказані авторами, зроблять навіть найтемніший дощовий і вітряний вечір затишним, забравши вас далеко в свій світ


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button