Різні цікавинки

Де взяти гроші на бізнес, або стартовий капітал для бізнесу

hrosi_biznes_resizedПрактично будь-який бізнес вимагає грошей, стартового капіталу. Що робити підприємцю, якщо грошей немає зовсім? Де взяти гроші на відкриття малого бізнесу або де взяти грошей на розвиток бізнесу?

Відзначимо, що знайти гроші на відкриття і на розвиток бізнесу це зовсім не одне і те ж! Розвиток бізнесу передбачає про його наявність, і зазвичай питання про гроші на розвиток, розширення бізнесу задають рідко, бо діючий підприємець і так знає, що найпростіше скористатися послугами кредитування бізнесу в банку. Набагато частіше виникає перше питання, про гроші на відкриття бізнесу з нуля, коли є тільки бізнес-план і бажання займатися бізнесом, і більше нічого, ні грошей, ні досвіду.

Найкращий спосіб у цьому випадку – це заробити необхідну суму грошей. Переваги його очевидні, не доведеться влазити в борги. Але є й недоліки – може знадобитися багато часу на накопичення грошей таким шляхом, залежно від розміру зарплати, а якщо зарплата дуже низька, і саме це і є причиною для відкриття своєї справи, такий спосіб неможливий взагалі.

Наступний варіант знайти гроші на відкриття малого бізнесу – зайняти грошей у родичів, друзів. Це теж не завжди можливо, адже не у всіх є багаті родичі або друзі із зайвими грошима.

Можна взяти гроші в кредит – теж варіант, про це нижче:

Взяти гроші в кредит на бізнес, у банку, що може бути простіше?

Так це не тільки видається, що легко! Кредитування малого та великого бізнесу банком можливо тільки якщо бізнес вже існує і приносить дохід, і як мінімум три місяці (у кращому випадку, а в деяких банках вимагається успішна підприємницька діяльність від року). Або якщо у позичальника є один вже діючий, успішний вид бізнесу, а він збирається відкрити ще якийсь. Таким чином, гроші на відкриття бізнесу з абсолютного нуля в банку взяти практично нереально. Хоча часи можуть змінитися, умови отримання кредитів на бізнес уточнюйте в самих банках.

Отримання споживчого кредиту в банку

Якщо потрібні гроші на відкриття бізнесу, то в порівнянні з попереднім варіантом, набагато простіше отримати звичайний споживчий кредит у банку. Якщо сума незначна, близько 20 000 гривнів, то можна отримати такі гроші в кредит без застави, без поручителів і навіть без довідки про дохід. Для отримання більш серйозних сум в кредит потрібно довідка про дохід, порука або заставу.

Гроші під заставу автомобіля, гроші в заставу квартири

Можна взяти гроші в банку під заставу автомобіля, а також гроші під заставу квартири. Але в цьому випадку можна отримати лише певний відсоток від оціночної вартості майна, чого може виявитися недостатньо для розкрутки бізнесу. Хоча такий варіант варто обговорити з працівниками таких структур. Наприклад, на сайті http://www.kreditkreditov.ru/ можна отримати кредит під заставу нерухомості, без довідок та підтвердження офіційних доходів. Яку саме суму – варто уточнити.

Як варіант, можна продати своє майно, машину, квартиру, а гроші інвестувати в бізнес. Очевидно, особливо у випадку з продажем квартири (як втім і при взятті кредиту під заставу нерухомості), спосіб ризикований, адже бізнес може виявитися і збитковим, так що тут потрібно бути впевненим у своєму бізнес-плані, в його прибутковості на всі сто відсотків.

Пошук бізнес-інвесторів, бізнес-партнерів

Є й такий варіант дістати гроші для бізнесу, як пошук приватних інвесторів або партнерів, готових профінансувати ваші починання.

До відома, подібним способом розбагатів Рокфеллер, який частину грошей заробив власною працею, а потім вступив в партнерство з уже успішним бізнесменом Морісом Кларком.

Завдання знайти інвестора досить складне, хоч і реальне. Інвестори – люди обережні й завбачливі, щоб залучити інвесторів чи бізнес-партнерів, необхідний ретельно продуманий і грамотно оформлений бізнес – план, кредитори повинні бути впевнені, що бізнес, в який вони вкладають гроші, буде дійсно прибутковим.
Слід наостанок сказати, що бізнес в інтернеті мабуть єдиний варіант бізнесу, де можна обійтися зовсім незначною сумою грошей, в районі декількох тисяч гривнів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button