Фото

Десять найдорожчих міст для імігрантів

Щороку компанія ECA International публікує рейтинг найдорожчих міст для тих, хто відправляється за кордон працювати. Список товарів і послуг, вартість яких приймається до уваги, відповідає потребам іммігрантів з розвинених країн. Так куди ж краще їхати в пошуках роботи?

Міста світу (1)

Берн (Швейцарія). Десятим найдорожчим містом став Берн.Міста світу (2)

Базель (Швейцарія). Дев’ятий найдорожче для іммігрантів місто – швейцарський Базель, розташований біля кордонів з Німеччиною.

Міста світу (3)

Женева (Швейцарія). Восьме місце належить Женеві, неформальному центру франкомовної частини країни. Міста Швейцарії зайняли в рейтингу високі місця, незважаючи на ослаблення національної валюти, стверджує ECA International.

Міста світу (4)

Цюрих (Швейцарія). Сьоме місце також належить Швейцарії, а саме – Цюріху, найбільшому в країні місту.

Міста світу (5)

Токіо (Японія). Столиця Японії Токіо опинилася на шостому місці. Це єдине місто Азії, що потрапило в десятку. За рік місто опустилося відразу на п’ять позицій рейтингу, що ECA International пояснює ослабленням національної валюти.

Міста світу (6)

Москва (Росія). Столиця Росії Москва рік тому потрапила на 13-е місце рейтингу, сьогодні вона п’ята. І хоча рубль, в порівнянні з іншими валютами, слабший, товари споживчого кошика, складеної ECA International, подорожчали майже на 10%.

Міста світу (7)

Джуба (Південний Судан). Столиця Південного Судану Джуба за рік посунулася на 41 позицію вгору, що гідне поваги. У місті за останні десять років населення збільшилося майже втричі.

Міста світу (8)

Ставангер (Норвегія). Третім найдорожчим містом для працюючих іноземців стало норвезьке приморське місто Ставангер. У порівнянні з минулим роком, воно «покращило» свою позицію на два щабелі. Норвезьке місто колись називали «столицею нафти» – тут розташовується компанія Statoil.

Міста світу (9)

Луанда (Ангола). На другому місці опинилася столиця Анголи – мегаполіс з 5 мільйонами населення. Висока позиція в рейтингу Луанди, як і інших міст країн, що розвиваються, не видається дивною, оскільки список найдорожчих міст складається з урахуванням вартості товарів, якими в повсякденному житті звикли користуватися іммігранти з розвинених країн світу.

Міста світу (10)

Осло (Норвегія). На вершині рейтингу найдорожчих для іноземних робітників міст вперше за три роки виявилося не Токіо. Столицю Японії випередила столиця Норвегії. У Норвегії, за оцінкою організації ECA International, рівень життя – один з найвищих у світі. Свою роль тут відіграли в тому числі і значні запаси нафти.країні .

Натхнення: inosmi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button