Здоров'я

Дієтологи: Сухофрукти допомагають зміцнити імунітет і боротися з хворобами

Дієтологи звернули увагу на те, що багато людей недооцінюють корисні властивості сухофруктів. Вони допомагають людині зміцнити імунітет і боротися з хворобами і застудами, не вдаючись при цьому до ліків і антибіотиків.

В першу чергу дієтологи радять звертати увагу на сушений інжир. Він містить у собі безліч корисних сполук і вітамінів. Такий продукт допомагає лікувати анемію і кашель, а також здатний поліпшити роботу всієї травної системи. Ще одна корисна особливість цього фрукта – сечогінна властивість. Серед іншого варто відзначити профілактику розвитку гіпертонії, нормалізацію роботи серця і зниження згортання крові у разі венозної недостатності.

Серед сухофруктів окремо виділяється курага. Вона допомагає очищати кровоносні судини і знімає спазми в них. Все це відбувається завдяки вмісту в куразі магнію. Включивши у своє меню цей продукт, людина дуже швидко помітить позитивний вплив на свою пам’ять, оскільки ця речовина покращує роботу нейронів. Також нормалізується стан нирок.

На завершення дієтологи звернули увагу на родзинки. Їх вже давно вважають природним заспокійливим засобом. Крім цього, вони борються з широким спектром захворювань серця і судин. При цьому фахівці нагадали, що родзинки мають високу калорійність, тому потрібно контролювати себе при їх вживанні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button