Головна / Здоров'я / Експерти: вода з пластикових пляшок шкодить організму

Експерти: вода з пластикових пляшок шкодить організму

Півтори тисячі людей по всьому світу страждають від води з пластикових пляшок і не підозрюють про причини своєї хвороби. Міжнародна група фахівців провела аналіз та розповіла, в яких випадках слід відмовитися від води з пластикової тари.

03-08-16-foto-600x398-1

Згідно з даними дослідження за участю групи добровольців, вживання такої води в 95% випадків залишає слід у вигляді накопичення «Бісфенолу-А» в крові та сечі. Дане з’єднання викликає великі суперечки в середовищі медиків і вчених. Хтось вважає бісфенол відносно безпечним в малих концентраціях, інші називають його справжньою отрутою або «бомбою уповільненої дії». Існують наукові роботи, які свідчать про вплив бісфенолу на гормональний фон людини, серцево-судинну систему і психічний стан.

Добровольцям запропонували протягом чотири днів не пити воду з пластикових пляшок. Цей крок дозволив зменшити концентрацію бісфенолу в сечі в два рази.

Даний факт може говорити про одне: далеко не всі виробники питної води виконують норми безпеки. Особливо небезпечне нагрівання пластику. Саме тоді хімічні сполуки вивільняються і потрапляють у воду.

Натхнення: medvesti.com