Земля

Ділянки тропічних лісів Амазонки виставили на продаж на Facebook

Журналісти знайшли оголошення з продажу частини території лісів Амазонії в Бразилії. Вони з’явилися на сервісі Facebook Marketplace.

Image by ralf_17_3 from Pixabay

Частини дощових лісів Амазонії незаконно продаються на Facebook. В оголошеннях соціальної мережі можна знайти території, які належать до національних лісів і земель – вони за законом належать корінним народам, які на ній проживають. Як повідомляє видання «Бі-бі-сі», деякі з ділянок досягають в розмірах 1 000 футбольних полів.

У Facebook відзначили, що «готові працювати з місцевою владою для вирішення ситуації», проте не будуть робити самостійні дії й не будуть видаляти ці оголошення. «Наші правила стосовно таких оголошеннях вимагає дотримання законів від покупців і продавців, ми маємо намір дотримуватися такої ж позиції», – відзначили в соціальній мережі.

 

Неназваний лідер однієї з порушених громад корінних народів закликав соціальну мережу видалити оголошення. За його словами, попри те, що це незаконно, влада країни не буде втручатися і зупиняти продаж.

«Землевласники відчувають себе безкарно, тому їм не соромно завантажувати такі оголошення на Facebook і укладати незаконні оборудки, пов’язані з землею», – зазначив Іванеіде Бандейра, голова екологічної організації Kanind.

Будь-який користувач може знайти ділянки в пошуковій системі Facebook Marketplace. Для цього в сервісі потрібно набрати португальські аналоги таких слів, як «ліс», «джунглі» і вибрати в якості місця розташування одну з держав, де є ліси Амазонії. При цьому деякі з оголошень містять в собі точні знімки і координати продаються територій.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button