Ґаджети

Дисплей Galaxy Note 8 — кращий на ринку

DisplayMate Technologies – компанія, яка в лабораторних умовах проводить тестування дисплеїв різних смартфонів і дає свою оцінку їх якості. В цей раз прийшла черга Note 8. Дивує те, що смартфон отримав найвищий бал від DisplayMate – оцінку A+. Це перший випадок в історії.

Samsung Galaxy Note 8 обладнаний 6,3-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю QHD+ (2960 x 1440 пікселів) і щільністю пікселів 521 ppi. Співвідношення сторін дисплея складає 18,5:9. «За рахунок субпіксельного рендеринга і будови матриці Diamond Pixel отримуємо дисплей високої чіткості,» — заявили колеги з DisplayMate.

«Це найбільш інноваційний та високоякісний мобільний дисплей, який ми коли-небудь тестували,»— DisplayMate.

Однією з головних особливостей дисплея Galaxy Note 8 є його яскравість в 1200 ніт. До речі, яскравість дисплея Galaxy S8 і S8 Plus становить 1000 ніт, що на 200 ніт нижче показника Note 8.

Для багатьох став подивом той факт, що Note 8 отримав сертифікат HDR Premium від UHD Alliance, яка зазвичай видає сертифікати 4K UHD-телевізорам преміум-класу. У DisplayMate відзначили, що OLED-панель Note 8 видає ідеально чорний колір, а відеопроцесор здатний перетворити звичайний медіаконтент таким чином, щоб його можна було порівнювати із спеціально адаптованим під HDR контентом.

Фахівці також відзначили нічний режим, фільтр синього світла і різні режими роботи дисплея.

За матеріалами androidheadlines

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button