Ґаджети

Як буде виглядати Xiaomi Mi 5S з подвійною камерою

Мода випускати декілька версій одного і того ж пристрою, доповнених парою значних, а часом і не дуже функцій, досить міцно засіла в розумах китайських виробників. Компанія Xiaomi, як найбільш палкий послідовник всіх нових тенденцій, не побажала бути винятком із правил і вже явила світові кілька модифікацій власних «бюджетників». Тепер настала черга флагмана.

701883c9b0a5aa67aa24d8881d8487a5

Майбутній Xiaomi Mi 5S ще в момент появи перших чуток про нього сприймався прихильниками марки як цілком логічне і закономірне явище. Пристрій, реліз якого намічений на середину-кінець серпня, повинен отримати розігнаний чіп Snapdragon 820 (або 821), 6 ГБ штатної оперативної пам’яті і подвійний модуль камери для можливої конкуренції з iPhone 7 Plus, LG G5 і Huawei P9.

Оцінити передбачувані зображення новинки нам запропонували колеги з видання Gizmochina, що послалися на власні джерела. За заявами журналістів, Xiaomi вже приступила до виробництва Mi 5S, а це означає, що у роздрібний продаж новинка надійде не пізніше вересня 2016 року. При цьому, що логічно, вартість смартфона в порівнянні з попередником може вирости досить істотно.

Натхнення: androidinsider.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button