Людина

Діти, які знають дві мови, дивляться на світ інакше

Провідні дослідники з університету Конконрдія здійснили ряд лабораторних випробувань, результати яких дозволили експертам зробити цікавий висновок.

16-01-15-foto-600x337-1

Повідомляється, що в клінічних дослідах брали участь діти віком 5-6 років. Під час реалізації опитування, група вчених розділила добровольців на 2 групи. Перша категорія респондентів складалася з малюків, які говорять на 2 мовах, а друга – тільки на одній.

[ads2] Підсумки соціальних досліджень показали, що хлопці, що володіють знаннями двох систем звукових і словниково-граматичних засобів, дивляться на навколишній світ по-іншому. Слід зауважити, що перша категорія учасників формувалася з дітей, які одночасно вивчали 2 мови і дітей, які поступово освоювали спочатку одну, а потім іншу сукупність словесних формулювань.

Читайте також: 5 «суперздібностей», якими володіють маленькі діти

Як заявляють автори проекту, більшість піддослідних народилися у Великобританії, проте були усиновлені громадянами Італії. З кожним добровольцем дослідники проводили спеціальну бесіду, що складається з декількох питань. З’ясувалося, що малюки, які розмовляють однією мовою, вважають світ ворожим. При цьому, представники іншої групи впевнені, що всьому на світі слід вчитися. На думку медиків, вивчення іноземних мов впливає на поведінкові особливості дітей.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button