Поради

Дитяча казка в “Казковій хатинці” Таор-Карпати

База розташована у дивовижному та мальовничому карпатському куточку, що приваблює численних відвідувачів фантастичною природою. Навколо цього і базується вся концепція комплексу, основні напрямки якого – відпочинок та оздоровлення. Тут – все необхідне для активного дозвілля, лікування та реабілітації.

1-19-12-2016-600-399

Найочікуваніші, улюблені гості всього персоналу комплексу – діти, які завжди приносять із собою безліч емоцій, подій та нових вражень. Саме за ними – майбутнє кожного з нас, і це не лише абстрактні слова. Підростаюче покоління вже скоро будуватиме новий світ та змінюватиме старий. Тому приймати дітей – завжди захопливо та надзвичайно відповідально.

База Таор-Карпати створила для дітей цілу казку. Тут численні розваги: басейн, майданчики, ігри, спортивні змагання, інше дозвілля та навіть спеціальне дитяче меню. Але й це ще не все. Одного чудового дня у комплексі з’явився повноцінний дитячий будиночок, де зібрали різноманітні настільні ігри, інструменти для творчості, створили повноцінну ігрову кімнату та вигадали безліч цікавих та оригінальних розважальних програм і квестів, над якими працювали креативні та талановиті дитячі аніматори.

Звісно, протестувати таке розмаїття можливостей мали саме діти, адже це для них створювалася неповторна казкова хатинка. Вони ж і мали її оформити на власний смак. Для цього за підтримки Кімакович Кирило Ігорович працівники комплексу ТАОР запросили дітей із Дорогобицького сиротинця «Оранта», а також друзів із Стрийського художнього училища.

«Оранта» – дитячий будинок змішаного типу з тривалою історією, протягом якої працівники сиротинця відчайдушно намагаються зробити все, щоб покращити життя улюбленої малечі. І їм, незважаючи на всі перепони та типові побутові негаразди, це вдається.

Ретельна співпраця дала свої плоди. На фасаді дивовижної хатинки ожили квіти, метелики, тварини та казкові персонажі. Ожила і барвиста веселка, справжнє втілення дитячої безпосередності, символ оптимізму та нагадування про яскравість життя.

Кожен, хто долучився до дивовижного проекту, залишив там власний слід – кольорові відбитки рук замість автографу. В результаті акція принесла лише гарні та незабутні емоції всім: працівникам комплексу, художникам, майбутнім гостям та, в першу чергу, особливим гостям із «Оранти», що змогли стати частиною створення казки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button