Поради

Що робити, якщо взуття велике?

Якщо у вас стався такий конфуз: туфлі або черевики куплені, але великі на 1-2 розміру, не турбуйтеся. Є кілька доступних способів врятувати ситуацію. Що робити, якщо взуття велике, знали наші бабусі і мами, оскільки в роки дефіциту далеко не завжди вдавалося знайти не те що потрібний розмір, але взагалі хоч якесь пристойне взуття. І багато порад до нас прийшли з тих самих часів.

Прості способи носити велике взуття

Якщо взуття велике, але дуже подобається, є як мінімум 4 варіанти, що можна робити. Перший – одягати більш щільні шкарпетки, можливо навіть кілька пар. Звичайно, це підійде в тих випадках з черевиками і чобітьми, але ніяк не туфлями.

[ads2] Другий варіант – набити носок взуття цигарковим або туалетним папером, газеткою або ватою. Це врятує від провалювання ноги занадто глибоко і «хлюпания» п’яти. Зрозуміло, що носок у такому взутті повинен бути закритим. Для довгої ходьби і спортивних заходів цей метод не підійде, оскільки при тривалому і інтенсивному навантаженні наповнювач почне заподіювати вам дискомфорт.

Третій спосіб – використання додаткової устілки, повної або часткової, яка надягається тільки під склепіння стопи. Вона поліпшить поставу і злегка скоректує розмір взуття. Цей метод підійде у випадку з будь-яким взуттям, навіть з відкритим носком.

Ще один варіант – використання спеціальних смужок на п’яти. Зазвичай їх наклеюють, коли задник взуття натирає нам ногу, то це допоможе вирішити проблему з взуттям великого розміру. До речі наклеїти цю смужку можна не тільки на п’яту, але в будь-якому іншому місці.

Більш складні способи вирішення проблеми великого взуття

Якщо ваше шкіряне взуття велике, можна спробувати зменшити його за допомогою води. Для цього потрібно спочатку намочити взуття пульверизатором або протерши вологою ганчірочкою, а потім висушити його в природних умовах без сильного нагрівання (це призведе до деформації). Цей метод допоможе зменшити туфлі або черевики на розмір або половину розміру. Якщо ефект не досягнутий з першого разу, вам потрібно повторити процедуру.

Что делать, если обувь велика?

Також можна застосувати еластичну гумку, яка стягує. Прикріпіть її до задника взуття зсередини за допомогою голки з ниткою. Це може бути звичайна туга гумка, пришита в натягнутому стані. Коли вона стянется і отримає своє початкове положення, вона дещо зменшить розмір взуття.

Якщо черевики дуже великі, і ви не знаєте, як підігнати шкіряне взуття або боїтеся самостійно зіпсувати його, зверніться до взуттєвого майстра. Швець володіє всіма потрібними інструментами, необхідними для таких маніпуляцій. Звичайно, його послуги обійдуться вам недешево, але у випадку з дорогим елітним взуттям це має сенс.

Натхнення: womanadvice.ru

Кнопка «Наверх»