Здоров'я

Дитячий плач стане основою постановки діагнозу

Дитячий плач може багато розповісти про стан здоров’я дитини. На думку лікарів з Університету Браун і Жіночого і дитячого госпіталю Род-Айленда, на основі даного твердження реально створити діагностичну систему. Як розповідає The Daily Mail, був розроблений особливий пристрій, аналізуючий плач.

Він має допомагати у виявленні неврологічних проблем і відставання в розвитку. Не виключено, що вдасться навіть діагностувати аутизм у немовлят. Важливо: аналіз проводиться не інвазивними методами. Спочатку прилад ділить запис дитячого плачу на відрізки по 12,5 мілісекунд. Кожен відрізок аналізується за кількома параметрами, включаючи частоту, дзвінкість і гучність. Далі беруться дані, зібрані на початковому етапі аналізу, і відбувається більш детальний відбір параметрів, за якими аналізується записаний звук. В результаті відрізки звукової доріжки з’єднуються і характеризуються як крик або як тиша. Довжина цих пауз фіксується.

Передбачається і оцінка плачу за іншими параметрами, які вкупі повинні показати, що відбувається в мозку дитини. Основна ідея: неврологічні відхилення змінюють те, як дитина контролює голосові зв’язки. Це відразу ж відбивається на плачі.

Натхнення: meddaily.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button