Здоров'я

Унікальні антитіла, можливо, подарують захист від всіх штамів вірусу Ебола

Імунотерапія широкої дії проти вірусу Еболи може стати справжнім проривом, так як лікарі перестануть боятися невизначеності – того, який саме штам вірусу спровокує наступний спалах, зазначає DNA India. Нещодавно вченим вдалося вперше отримати антитіла, які потенційно здатні нейтралізувати два найбільш смертоносних штами Еболи.

23-01-16-foto-600x375-1 (2)

Дослідження проводилися з мишами, але зроблені відкриття відіграють ключову роль для створення терапії для людей. Заїрський вірус Еболи викликав у 2014 році наймасштабнішу в історії спалах в Західній Африці. Наступний за небезпекою штам – Суданський.

Читайте також: 

Зараз проходять випробування щодо Заїрского штаму. Але ось розробкою ліків проти інших штамів не займаються. Тобто ніхто не працює на перспективу. Та й варіантів лікування для вже заражених не так багато.

В рамках останнього дослідження ученим вдалося створити антитіла, які містять ключові послідовності з антитіл Заїрського і Суданського штамів. Тому нові антитіла добре працювали проти обох штамів. Ефективність була доведена і на клітинних культурах, і на мишах, що піддалися впливу смертельних доз вірусу.

Натхнення: meddaily.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button