Людина

Сусідство з кішкою може зробити дитину дурнішою

На думку американських дослідників з університетів Флориди і Айови, кішки, що живуть в одному будинку з маленькою дитиною, можуть негативно вплинути на розвиток малюка. А саме, викликати складнощі в роботі пам’яті і формуванні навичок читання, пише Medikforum.

04-06-15-foto-600x400-1 (2)

Вчені повідомили, що мова йде про паразитів токсоплазми, які живуть у шлунку кішок. На думку фахівців, існує зв’язок між цими паразитами і зниженням здібностей до читання у дітей. Автори дослідження виявили, що шкільна успішність дитини може постраждати від одноклітинних організмів токсоплазми, які інфікують приблизно третину жителів нашої планети, ховаючись в клітинах мозку, а також м’язах, і часто не викликаючи жодних симптомів.

Експерти вважають, що паразит справляє більш значний ефект на розвиток дитини, ніж це раніше було прийнято вважати. Вчені прийшли до висновку, що діти, які мають позитивний тест на наявність цього паразита, гірше справляються з читанням і запам’ятовуванням нової інформації. На щастя, їм можуть допомогти добавки з вітаміном Е, стверджують медики.

Натхнення: www.medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button