Різні цікавинки

Дівчатка, ви чули!? “Сухий шампунь”!

Жінка завжди намагалася бути втіленням чистоти – і в переносному, і в прямому сенсі. А пишне, блискуче, доглянуте волосся завжди було одним з головних символів цієї чистоти, плодовитості, здоров”я і привабливості.

Для того, щоб мати здорове волосся, жіноцтво віками змагалося з природою і обставинами за допомогою дуже різних, іноді – радикальних засобів. Для обробки волосся і гладеньких зачісок в давнину використовувалися дьоготь, жир і навіть нафта та гас. А для миття – застосовували розчин деревного попелу, куряче яйце чи молочну сироватку. Жінки випробовували на собі (і деінде випробовуть на собі ще й зараз!) печену та натерту цибулю, реп”яхову олію та відвар кропиви.

foto_cikavosti_26.09.2014-01_resized

Звичайно, древня “наука”, яка знала про жіночі проблеми та бачила, як вони мучаться, вирішуючи одвічні проблеми краси і сексуальності, осторонь не стояла. Перші “науковці” – баби-шептухи, баби-повитухи чи знахарки, а часто – всі в одній особі, намагалися готувати “зілля”, тобто “лікувальний” чи “гігієнічний” засіб, в тому числі і засоби для оздоровлення волосся, в тому числі у них можна було купить шампунь для розкішного волосся. Випробовувалося все це також просто на “пацієнтках”, а результат одразу впливав на “класифікацію”: якщо блощиці зникали, а волосся вилізло – знахарка зменшувала “дозу” , а засіб заносила в список “ліків”! Якщо ж волосся ставало дибки і починало блищати – зілля заносилося в список як “приворотне”, або його залишали для себе, для відьомських з”їздів і особливо зльотів.

І все-таки науковий та технічний прогрес шляхом проб та помилок все-таки зумів створити спочатку мило, а потім – і всім знайомі шампуні для волосся. На жаль, підібрати шампунь або застосувати його, коли захочеться, буває неможливо. Адже треба мити голову і сушити її! А коли обмаль часу, а попереду побачення!? Що робити?

Ось саме для таких випадків з”явились неймовірні засоби – тепер ви можете навіть сухі шампуні для волосся купити і спробувати!

Що ж таке “сухий шампунь” і яка ціна на сухий шампунь для вашого здоров”я?

Це порошок, що використовується для догляду за волоссям без застосування води. Ця субстанція містить сухі сорбенти, серед яких може бути біла глина, активоване вугілля, порошки трав, крохмаль та рисове борошно тощо, здебільшого тільки природні речовини. Ці речовини при нанесенні на жирне волосся вбирають жир, а разом з ним – і забруднення. Потім ви розчісуєте волосся, або навіть “продмухуєте” його сушаркою для волосся – і “вуаля”: ваш чубчик стає чистішим, а зачіска – пишнішою. Звичайно, перед тим, як купить сухої шампуні для волосся в інтернет-магазині, треба порадитись з лікарем-косметологом.

Кому потрібні такі шампуні?

В першу чергу їх варто спробувати тим, у кого дуже швидко жирніє волосся. Адже відомо, що надто часте миття у таких випадках ще більше подразнює сальні залози шкіри, і волосся жирніє ще швидше. Але не мити також неможливо! “Сухим миттям” пару разів на тиждень можна спробувати зарадити проблемі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button